تصویر موس ابرو (سایز مسافرتی)

موس ابرو (سایز مسافرتی) (EYEBROW MOUSSE LIGHT BRUNETTE (TRAVEL SIZE

ضد پیری حاوی رنگ ضدآب بادوام مراقبت از پوست ابرو

تولید کننده: blinc
کد کالا در انبار: 123
ارسال رایگان
(اختیاری)
282,000 تومان

ویژگی محصول:

پایه رنگ با طراوت موس ابرو بلینک، محصول ضد پیری ابروی منحصر بفرد و مبتکرانه ای است که مانند ژل، ابروها را نگه می دارد. همچنین رنگ مختصری به موی ابروی مانند ژل می دهد و فضاهای خالی را با رنگ ضد آب پر می کند.

موس ابرو را با ضربه های ملایم و کوتاه به ابروها بزنید. برای دقت بیشتر می توانید از قلم موی زاویه دار استفاده کنید. موس ابرو بلینک خط ابرویی فوق العاده ای را ایجاد می کند که محو و پخش نمی شود و نمی ریزد. حتی اگر عرق کنید و یا در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و مرطوب از آن استفاده کنید. آماده داشتن رنگ ابروی زیبا و فرم دهنده باشید که بر خلاف محصولات ابرو مرسوم که در نیمه یک روز محو می شوند، برای تمام روز دوام دارد. موس ابرو به سادگی و هر زمان که خواستید، با استفاده از پاک کننده های ملایم آرایش پاک می شود.

علاوه بر ماندگاری منحصر بفرد موس ابرو، این محصول با فرمول منحصر بفرد و مبتکرانه خود از پوست زیر ابرو مراقبت می کند. با این محصول نه تنها رنگ ابروی زیبایی دارید، بلکه همزمان به پوست خود رسیدگی می کنید.

راهنمای استفاده:

 موس ابرو را روی پوست خشک و تمیز استفاده کنید.

برای رنگ کردن ابرو، قلم باریک را به آرامی و با ضربه های کوتاه ابرو بکشید. بعد از رنگ شدن ابروها، با کشیدن و ضربه های کوتاه شروع به پر کردن فضاهای خالی کنید تا ظاهری مشابه موهای طبیعی به ابرو بدهید.

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند