لوازم آرایش ابرو

لوازم آرایش ابرو


خرید لوازم آرایش ابرو

اگر ابروهای شما به هم ریخته و نامتقارن باشند, جلوه آرایش شما را به صورت کامل از بین خواهند برد. علاوه بر اصلاح و برداشتن ابروها, گاهی نیاز است که بخشهایی از ابرو مانند تاج ابرو که خالی و غیر قرینه هستند را پر نمایید یا ابروهای خود را حالت دهید. برای این کار انواع مختلفی از لوازم آرایش ابرو وجود دارند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

مداد ابرو

انواع مختلف مداد ابرو برای پر کردن قسمت های خالی ابرو طراحی شده اند. مداد ابرو چوبی و مداد ابرو پیچی جزو این محصولات میباشند. با استفاده از یک مداد ابرو خوب با رنگ متناسب با ابروهای خود میتوانید با زدن هاشور ابرو در قسمتهای خالی و کم مو, ابروهای خود را پر و متقارن جلوه دهید. بعضی از انواع مداد ابرو در انتهای خود یک شانه ابرو مخصوص نیز دارند که با استفاده از آن میتوانید ابروهای خود را شانه و مرتب نمایید.

سایه ابرو

 سایه ابرو کاربردی مشابه مداد ابرو دارد با این تفاوت که پالت سایه ابرو, علاوه بر داشتن سایه ابرو, رنگهایی از سایه مخصوص کانتور ابرو و در بعضی از موارد ژل یا صابون ابرو را نیز در خود جای داده است. استفاده از پالت گریم ابرو میتواند باعث برجسته و زیباتر به نظر رسیدن ابروهای شما شود.

ژل ابرو

استفاده از ژل ابرو باعث میشود تارهای ابرو پس از شانه کردن به حالت دلخواه شما باقی بمانند و در طول روز نامرتب و به هم ریخته نشوند. همجنین انواع ژل و صابون ابرو میتواند برای لیفت ابرو نیز مورد استفاده قرار بگیرد. ژل ابرو خوب باید خاصیت تقویت کنندگی داشته باشد و استفاده مداوم از آن منجر به ریختن ابرو نشده و بلغکس باعث پر پشت شدن ابروها شود.

ریمل ابرو

ریمل ابرو کاربردی ترکیبی از ژل و مداد ابرو دارد. ریمل ابرو علاوه بر حالت دادن به ابروهای شما, تارهای ابرو را رنگ نموده و منجر به پرپشت به نظر رسیدن ابروهای شما میگردد. البته از ریمل ابرو برای پرکردن قسمت های خالی ابرو نمیتوان استفاده نمود و صرفا برای تغییر رنگ یا پر رنگ کردن ابروها کاربرد دارد.

براش ابرو

براش ابرو برای استفاده از محصولاتی مانند ژل ابرو کاسه ای یا سایه ابرو مناسب میباشد. براش سرکج یا براش زاویه دار پرکاربردترین نوع براش ابرو میباشد که به شما اجازه میدهد به صورت تار به تار ابروهای خود را پر نمایید. همچنین اکثر براش های ابرو دارای یک شانه ابرو برای مرتب نمودن ابروها میباشند.