تا 25% تخفیف ویژه محصولات ابرو
تصویر ادوتویلت دولچه اند گابانا د وان ( زنانه )
˂
  • تصویر ادوتویلت دولچه اند گابانا د وان ( زنانه )
˃

ادوتویلت دولچه اند گابانا د وان ( زنانه ) DOLCE & GABBANA THE ONE (W) EDT 100 ml

الهام گرفته شده از روح و سبک زندگی رایج در شهری واقع در جنوب ایتالیا به نام ناپل! نسخه ای پودری و خنک تر از ادوپرفیوم پرطرفدار د وان که منحصراً به منظور استفاده زنانی کاریزماتیک، پر جنب و جوش و با عزت نفس و همراه با ترکیبی کاملاً پر انرژی و با طراوت طراحی شده است. رایحه دلربا، احساساتی و کاملاً زنانه ای که عطر و بوی خنک و شاداب کننده موجود در ترکیب آن، حاصل از حضور پرشور نت های گل سوسن سفید و وجود آکورد گل های منحصر به فرد به سبکی سرزنده تر از همیشه است. املیا کلارک ستاره مشهور مجموعه تلویزیونی آمریکایی "بازی تاج و تخت" به عنوان چهره تبلیغاتی این عطر توسط شرکت دولچه اند گابانا انتخاب شده است. در این تبلیغات املیا با حضور فریبنده و خیره کننده خود نشان می دهد که شما هم می توانید با استفاده از این عطر زیبایی و جذابیت کاملاً طبیعی خود را به رخ اطرافیان بکشید.

1,968,000 تومان
الهام گرفته شده از روح و سبک زندگی رایج در شهری واقع در جنوب ایتالیا به نام ناپل!
نسخه ای پودری و خنک تر از ادوپرفیوم پرطرفدار د وان که منحصراً به منظور استفاده زنانی کاریزماتیک، پر جنب و جوش و با عزت نفس و همراه با ترکیبی کاملاً پر انرژی و با طراوت طراحی شده است.
رایحه دلربا، احساساتی و کاملاً زنانه ای که عطر و بوی خنک و شاداب کننده موجود در ترکیب آن، حاصل از حضور پرشور نت های گل سوسن سفید و وجود آکورد گل های منحصر به فرد به سبکی سرزنده تر از همیشه است.
املیا کلارک ستاره مشهور مجموعه تلویزیونی آمریکایی "بازی تاج و تخت" به عنوان چهره تبلیغاتی این عطر توسط شرکت دولچه اند گابانا انتخاب شده است. در این تبلیغات املیا با حضور فریبنده و خیره کننده خود نشان می دهد که شما هم می توانید با استفاده از این عطر زیبایی و جذابیت کاملاً طبیعی خود را به رخ اطرافیان بکشید.
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند