بالم لب استودیومیکاپ مدل تقویت کننده

STUDIOMAKEUP Condition and Repair Lip Balm

خرید آنلاین بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ محصولی از کشور آمریکا حاوی کره ماریرمورو و کوکوم، اسکوالن زیتون، ویتامین و دارای ترکیبات ضد چروک و تقویت کننده و نرم کننده لب.
375,000 تومان
- بالم تقویت کننده استودیومیکاپ برای نرم کنندگی و رطوبت رسانی به لب:

از آنجایی که لب‌ ها یکی از اجزای مهم صورت به حساب می‌آیند و به دلیل اینکه در معرض آفتاب و سرما و گرمای محیط قرار دارند حساس می‌باشند و باید از آنها مراقبت ویژه‌ای داشت.

داشتن لب‌های خشک و ترک‌خورده نه تنها زیبایی ندارد بلکه بسیار آزار‌دهنده نیز هستند یکی دیگر از دلایل اصلی خشکی لب‌ها کمبود بعضی از ویتامین ها مانند: A و B و C بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ با داشتن کره ماریومورو و کوکوم، اسکوالن زیتون، ویتامین و ترکیبات ضد چروک باعث تقویت لب‌ها می‌شود.

این ترکیب مواد گیاهی و طبیعی، باعث لطافت لب و ظاهری بهتر می‌شود. برای رطوبت رسانی به پوست خشک و جبران کم آبی آن از کرم مرطوب کننده استفاده می‌شود. حال اگر لبهایتان خشک و پوسته پوسته شود می توانید از بالم های لب استفاده کنید. در کنار رژ لب هایی که استفاده می کنید باید برای درمان و ترمیم لبهایتان حتما از یک بالم لب استفاده کنید. یک بالم لب خوب نباید از مواد شیمیایی در ترکیباتش استفاده شده باشد. همچنین باید دارای مواد و ویتامین های مورد نیاز برای نرم کنندگی و رطوبت رسانی لب ها باشد. بعلاوه اینکه لبها را در برابر اشعه های نور خورشید محافظت کند. شرط اصلی داشتن لب هایی زیبا خشک نبودن آن ها و داشتن رطوبت کافیشان است.

لب های پوسته پوسته شده هیچ زیبایی ندارند. اگر لب های بی نقصی داشته باشید به زیبایی کلی صورت خود کمک به سزایی کرده اید. بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ یک ترمیم کننده قوی برای پوست لب های شما است. قبل از خریدن رژلب برای زیباتر کردن لب هایتان ابتدا یک بالم لب تهیه کنید .

- ویژگی های بالم تقویت کننده استودیومیکاپ :

ترکیبات این بالم لب، پوست لب را از حالت خشکی خارج می کند. این امر باعث می شود به مرور زمان بازسازی لب ها شروع شود. برخلاف بسیاری از محصولات مشابه این محصول فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند.

پارابن ماده ای شیمیایی است که برای سلامت پوست مضر است.

این محصول بدون طعم و رنگ و مواد نگهدارنده می باشد . حجم بالم لب استودیومیکاپ 1.8 گرم می باشد و با توجه به بسته بندی این محصول ، خیلی راحت قابل حمل است و جای زیادی را در کیف آرایشی شما اشغال نمیکند .

- طریقه استفاده از بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ :

بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ را در طول روز با توجه به میزان مورد نیاز بر روی لب ها بمالید.

می توانید قبل یا بعد از رژ لب استفاده نماید.

بالم تقویت کننده استودیومیکاپ را برای نرم و تقویت کردن جهت تاثیر گذاری بیشتر لبها می توان قبل خواب استفاده نمود .

بالم لب در دو مرحله لب ها را درمان میکند. ابتدا خشکی لبها را التیام می بخشد. سپس لب ها را آبرسانی می کند و ظاهری زیبا به لب ها می دهد.

- در هنگام خرید به چه نکاتی باید توجه کرد :

از آنجایی که این محصول مستقیما با لب شما سروکار دارد و ممکن است در طول مدتی که روی لب ها است خورده شود، استفاده مواد شیمیایی در ترکیبات آن ممکن است به مرور زمان سلامت مصرف کننده را به خطر بیاندازد.پس حتما قبل از خرید محصول به ترکیبات تشکیل دهنده بالم لب توجه کنید .نکته جالب توجه استفاده موم زنبور عسل در ترکیبات بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ،برای ماندگاری و ایجاد خواص آنتی باکتریایی است .برخلاف بسیاری از محصولات مشابه این محصول فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند .پس با خیال راحت با استفاده از این محصول لبهایتان را زیبا کنید.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
بالم لبترمیم کننده
بالم لبتغذیه کننده
بالم لبتقویت کننده
بالم لبضد التهاب
بالم لبفاقد سرب
بالم لبفاقد پارابن
بالم لببی رنگ