تصویر بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ

بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ STUDIOMAKEUP Condition and Repair Lip Balm

خرید آنلاین بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ محصولی از کشور آمریکا حاوی کره ماریرمورو و کوکوم، اسکوالن زیتون، ویتامین و دارای ترکیبات ضد چروک و تقویت کننده و نرم کننده لب.

کد کالا در انبار: 2
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 675/150917
(اختیاری)
240,000 تومان

برای رطوبت رسانی به پوست خشک و جبران کم آبی آن از کرم مرطوب کننده استفاده می‌شود. حال اگر لبهایتان خشک و پوسته پوسته شود چه می‌کنید؟

در کنار رژ لب هایی که استفاده می کنید باید برای درمان و ترمیم لبهایتان حتما از یک بالم لب استفاده کنید. بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ یک ترمیم کننده قوی برای پوست لب های شما است.

بالم لب خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

یک بالم لب خوب باید از مواد شیمیایی در ترکیباتش استفاده نشده باشد. همچنین دارای مواد و ویتامین های مورد نیاز برای نرم کنندگی و رطوبت رسانی لب ها باشد. بعلاوه اینکه لبها را در برابر اشعه های نور خورشید محافظت کند. شرط اصلی داشتن لب هایی زیبا خشک نبودن آن ها و داشتن رطوبت کافیشان است. لب های پوسته پوسته شده هیچ زیبایی ندارند. اگر لب های بی نقصی داشته باشید به زیبایی کلی صورت خود کمک به سزایی کرده اید.

چرا بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ ؟

بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ با داشتن کره ماریرمورو و کوکوم، اسکوالن زیتون، ویتامین و ترکیبات ضد چروک باعث تقویت لب‌ها می‌شود. این ترکیب مواد گیاهی و طبیعی باعث لطافت لب و ظاهری بهتر می‌شود. برخلاف بسیاری از محصولات مشابه این محصول فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند. پارابن ماده ای شیمیایی است که برای سلامت پوست مضر است.

طریقه استفاده از بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ

بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ را در طول روز با توجه به میزان مورد نیاز بر روی لب ها بمالید . می توان قبل یا بعد از رژ لب استفاده نماید . بالم تقویت کننده استودیو میکاپ را برای نرم و تقویت کردن جهت تاثیر گذاری بیشتر می توان قبل خواب استفاده نمود .

در هنگام خرید بالم لب به نکات زیر دقت کنید

این محصول مستقیما با لب شما سروکار دارد. استفاده مواد شیمیایی در ترکیبات آن ممکن است در طول مدتی که روی لب ها است خورده شود. این امر به مرور زمان سلامت مصرف کننده را به خطر می اندازد. نکته جالب توجه استفاده موم زنبور عسل در ترکیبات آن، برای ماندگاری و ایجاد خواص آنتی باکتریایی است. ترکیبات این بالم لب، پوست لب را از حالت خشکی خارج می کند. این امر باعث می شود به مرور زمان بازسازی لب ها شروع شود. بالم لب در دو مرحله لب ها را درمان میکند. ابتدا خشکی لبها را التیام می بخشد. سپس لب ها را آبرسانی می کند و ظاهری زیبا به لب ها می دهد.

پس قبل از خریدن رژلب برای زیبا تر کردن لب هایتان ابتدا یک بالم لب تهیه کنید .

مشخصات فنی

بالم لب ترمیم کننده
بالم لب تغذیه کننده
بالم لب تقویت کننده
بالم لب ضد التهاب
بالم لب فاقد سرب
بالم لب فاقد پارابن
بالم لب بی رنگ
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند