بالم لب پرتی‌ وولگار

Pretty Vulgar Lip Balm

استفاده از بالم لب پریتی‌وولگار با فرمول ویژه، قبل از استفاده از رژ لب برای زیرسازی استفاده می‌شود و باعث می‌شود لب‌هایتان برجسته، مرطوب و تازه‌تر به نظر برسد.
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 514/408501

ویژگی ها :

*

قیمت :

500,000 تومان
-بالم لب پرتی وولگار:

این محصول با لایه نازک و حالت مومی خود ، دارای موادی با خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی می‌باشد. با عملکرد آب رسانی و چرب نگه داشتن سطح پوست لب ، بدون ایجاد سنگینی و چسبندگی ، زیبایی و سلامت آن را حفظ می کند . همچنین باعث یشتر جلوه دادن رنگ اصلی لب میگردد. بی اغراق میتوان اداعا کرد که همه ناهمواری ها و نواقص لب را صاف و هموار میکند. قوطی و ظرف بسیار زیبا و منحصر بفرد این محصول شما را خاص تر از آنچه که هستید نمایان میسازد. فرمول این بالم نرم طوری ساخته شده است که نرمی و سلامتی لب شما را ماندگاری بیشتری میبخشد.بالم لب درخشش طبیعی به لبها داده و رنگ صورتی ملایم لب را به شکل ایده آل در طول روز جلوه میبخشد. برای همه انواع تناژ پوست قابل استفاده میباشد.

از مواد مفید تشکیل دهنده این محصول میتوان عناصر زیر را نام برد :

روغن زیتون ، روغن نارگیل ، روغن جوجوبا، عصاره عطر مرکبات(این روغن ها همگی پوست را نرم میسازد)

فرمولاسیون بالم لب پریتی‌وولگار فاقد این مواد مضرر میباشد :

پارابن / سولفات / فتالات

از دیگر مشخصات خاص این محصول این است که بدون تست حیوانی تولید شده است. به این معنی که برای تولید این محصول روی هیچ حیوانی آزمایش صورت نگرفته است. همچنین فاقد گلوتن میباشد.

- نحوه استفاده از بالم لب پرتی‌وولگار :

بصورت روزانه برای مرطوب ساختن و طبیعی جلوه دادن لبها از این بالم میتوانید استفاده کنید. قبل از استفاده از رژ لب مورد نظرتان از بالم لب بعنوان زیر سازی و نرم کردن لبهایتان استفاده کنید. میتوانید رژ لب مات کننده را برای پوشش دهی کامل بکاربرید. همچنین برای نرم تر کردن حالت لبها و تغییر آن بالم لب بسیار مفید است.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
بالم لبترمیم کننده
بالم لبتغذیه کننده
بالم لبتقویت کننده
بالم لبضد التهاب
بالم لبفاقد سرب
بالم لبفاقد پارابن
بالم لبرنگی