براش و ابزار آرایشی


خرید اینترنتی براش آرایشی

براش آرایشی جزو آن دسته از محصولاتی است که باید با دقت بسیار زیادی خریداری شود, زیرا به صورت مادام العمر قابل استفاده است. اگر شما یک براش آرایشی خوب و بادوام تهیه نمایید, علاوه بر اینکه کیفیت آرایش خود را ارتقا میدهید, دیگر نیازی به هزینه مجدد نمیباشد.

انواع براش آرایشی

برس های آرایش انواع مختلفی دارند که بسته به سبک آرایش, هر شخص از مدل های مختلف آن استفاده مینماید. با این وجود بعضی از براش ها برای همه افراد لازم میباشند:

براش پنکک

براش پنکک که جزو دسته براش های پودری میباشد, برای استفاده از کرم پودر جامد و پنکک مورد استفاده قرار میگیرد. از این براش برای سایر محصولات پودری مانند رژگونه و پودر برنزینگ نیز میتوان استفاده نمود.

براش رژگونه

براش رژگونه نیز جزو دسته براش های پودری است و تفاوت اصلی آن با براش پنکک این است که سایز آن کوچکتر بوده و سری آن به صورت گنبدی و گرد میباشد. تراکم براش رژگونه بسیار مهم است, زیرا براش هایی با تراکم کم, صرفا منجر به هدر رفت محصول میشوند و رنگ بسیار کمی روی گونه های شما بر جای میگذارند.

براش کانتورینگ

براش کانتور خوب باید ابعادی داشته باشد که بتواند هم کناره تیغه بینی, و هم زیر گونه و سایر قسمتهای صورت را کانتور نماید. یعنی ظرافت لازم برای کانتور بینی و گستردگی لازم برای پحش کردن کانتور گونه را داشته باشد.

براش کرم پودر

تراکم در براش کرم پودر مهمترین نکته میباشد. همچنین براش کرم پودر علاوه بر حالت براش که شامل براش تخت, براش گرد و براش زاویه دار است, بهتر است از موهای نایلونی و مصنوعی تولید شده باشد تا باعث جذب مواد آرایشی در تخلخل های براش با موی طبیعی نشود.

براش سایه چشم

انواع براش سایه چشم برای انتقال سایه به پشت پلک, بلند و فید نمودن سایه و همچنین کانتور پلک مورد استفاده قرار میگیرند. بهتر است برس های سایه چشم پس از هر بار استفاده تمیز و شسته شوند تا رنگهای باقیمانده از آرایش قبلی شما با آرایش فعلی ترکیب نشوند و آرایش شما را کدر ننمایند.

براش سرکج

براش سرکج یا همان براش زاویه دار میتواند کاربردهای مختلفی داشته باشد. این براش را میتوان برای کشیدن خط چشم, سایه زدن ابرو و یا استفاده از خط چشم و ژل ابرو استفاده نمود. ظرافت و تراکم دو عاملی هستند که برای یک براش ابرو خوب بسیار حائز اهمیت هستند.

براش مسواکی

براش های مسواکی یا قاشقی برای محصولات کرمی بیشترین کاربرد را دارند و نسبت به سایر انواع برس آرایشی, مواد کمتری را به خود جذب مینمایند. کاربرد براش مسواکی با توجه به سایز آن مشخص میشود. سایزهای بزرگتر برای زدن کرمپودر و سایزهای کوچکتر برای رژگونه و کانتور مورد استفاده قرار میگیرند.