تصویر بربری مستر بربری 150 میل (مردانه)
˂
  • تصویر بربری مستر بربری 150 میل (مردانه)
˃

بربری مستر بربری 150 میل (مردانه) Burberry Mr Burberry EDT

معرفی محصول : سبک طراحی مستر بربری به طور همزمان کلاسیک، پیچیده، جذاب و امروزی است. این عطر روح شهر لندن و تمام لحظات حضور در آن را در شیشه خود به تسخیر درآورده است. این عطر به گونه ای طراحی شده است که گویی سبک کلاسیک عطر سازی بریتانیایی در آن نهفته شده باشد. نت های آبدار و خنک حاصل از گریپ فروت، با پایه ای از عطر و بوی زمینی گیاه خس خس و آکورد دودی چوب گایاک چهارچوب اصلی این ساختار را تشکیل داده اند. شکل شیشه این عطر از ترنچ کت های مشکی رنگ پر طرفدار بربری الهام گرفته شده است. همچنین استفاده از ربان در شکل شیشه این عطر، به منظور گرامیداشت تولید نوعی پارچه محبوب و مرغوب توسط توماس بربری در حدود صد سال پیش می باشد.

750,000 تومان

معرفی محصول :

 

سبک طراحی مستر بربری به طور همزمان کلاسیک، پیچیده، جذاب و امروزی است. این عطر روح شهر لندن و تمام لحظات حضور در آن را در شیشه خود به تسخیر درآورده است. این عطر به گونه ای طراحی شده است که گویی سبک کلاسیک عطر سازی بریتانیایی در آن نهفته شده باشد. نت های آبدار و خنک حاصل از گریپ فروت، با پایه ای از عطر و بوی زمینی گیاه خس خس و آکورد دودی چوب گایاک چهارچوب اصلی این ساختار را تشکیل داده اند. 
شکل شیشه این عطر از ترنچ کت های مشکی رنگ پر طرفدار بربری الهام گرفته شده است. همچنین استفاده از ربان در شکل شیشه این عطر، به منظور گرامیداشت تولید نوعی پارچه محبوب و مرغوب توسط توماس بربری در حدود صد سال پیش می باشد.
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند