برق لب اکلیلی استودیومیکاپ مدل سوپر شاین

SUPERSHINE GLITTER GLOSS

بسیار سبک با رنگدانه قوی, درخشان کننده لبها بدون حس چسبندگی, براق کننده و مرطوب کننده
*
  • sgg01
    sgg01
  • sgg02
    sgg02
490,000 تومان

- فواید برق لب اکلیلی استودیومیکاپ مدل سوپر شاین

برق لب اکلیلی سوپر شاین استودیومیکاپ دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دست یابی به لب های نرم تر و سالمتر است. فرمول خاص این برق لب اکلیلی شاین دار شامل ویتامین A و E باعث ایجاد آنتی اکسیدان محافظتی پوست می شود و بگونه ای خاص طراحی شده که لبها پس از پاک کردن رنگ ،نرم می مانند. این محصول برق بسیار درخشانی دارد که ترکیبی از مرطوب کننده ها و رنگ های درخشان است. کلیه محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست و ترکیباتش پایه گیاهی دارد.

مزایا:
حاوی ویتامین A و E
حاوی آنتی اکسیدان برای محافظت از پوست لب
خواص نرم کنندگی لب که حتی پس از پاک کردن رژ لب باقی میماند

- روش استفاده برق لب اکلیلی استودیومیکاپ مدل سوپر شاین

  • برق لب اکلیلی سوپر شاین را می توانید بدون آرایش یا روی رژ لب های دلخواهتان استفاده نمایید تا رنگ لبی بادوام داشته باشید.
  • اگر میخواهید از برق لب اکلیلی به تنهایی استفاده کنید بهتر است حتما قبل از استفاده از آن به لب هایتان بالم لب بزنید. زیرا لب های خشک و پوسته پوسته زیبایی ندارند.
  • در نظر داشته باشید در هنگام زدن برق لب اکلیلی سوپر شاین استودیومیکاپ روی لبهایتان حتما از یک لایه نازک استفاده کنید.

- راهنمای خرید برق لب اکلیلی استودیومیکاپ مدل سوپر شاین

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، برق لب اکلیلی سوپرشاین استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند در نتیجه استفاده از رژ لبها و مداد لبهای فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

این برق لب اکلیلی شاین دار از طیف رنگی گسترده ای تشکیل شده است که شامل 2 عدد رنگ جذاب و براق است. این محصول اغلب زمانی استفاده می شود که شما بخواهید رنگی به لب هایتان ببخشید، اما ترجیح میدهید این رنگ اثری ملایم به همراه درخشندگی داشته باشد.

بهترین برق لب اکلیلی شاین دار 2023 برند آمریکایی استودیومیکاپ