برق لب استودیومیکاپ مدل سوپر شاین

STUDIOMAKEUP Super Shine Lip Gloss

برق لب سوپر شاین استودیومیکاپ طراحی شده برای درخشندگی بالا به لب‌ها، حاوی ویتامین A و E است که پایه گیاهی دارد.این برق لب دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد‌پیری و مرطوب‌کننده است.
*
375,000 تومان
- برق لب سوپر شاین استودیومیکاپ با قابلیت ایجاد درخشندگی بالا به لب ها و حجیم تر به نظر رسیدن آنها :

برق لب سوپر شاین استودیومیکاپ دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دست یابی به لب های نرم تر و سالمتر است. فرمول خاص آن شامل ویتامین A و E باعث ایجاد آنتی اکسیدان محافظتی پوست می شود و بگونه ای خاص طراحی شده که لبها پس از پاک کردن رنگ ،نرم می مانند. این محصول برق بسیار درخشانی دارد که ترکیبی از مرطوب کننده ها و رنگ های درخشان است. کلیه محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست و ترکیباتش پایه گیاهی دارد.

- تنوع محصول :

این برق لب از طیف رنگی گسترده ای تشکیل شده است که شامل 8 عدد رنگ جذاب و براق است. این محصول اغلب زمانی استفاده می شود که شما بخواهید رنگی به لب هایتان ببخشید، اما ترجیح میدهید این رنگ اثری ملایم به همراه درخشندگی داشته باشد.

- طریقه استفاده از برق لب سوپر شاین استودیومیکاپ ؟

برق لب سوپر شاین را می توانید بدون آرایش یا روی رژ لب های دلخواهتان استفاده نمایید تا رنگ لبی بادوام داشته باشید. پس میتوانید ابتدا رژ لب موردعلاقه تان را بزنید و بعد با برق لب، لب هایتان را درخشنده تر و حجیم تر کنید. اگر میخواهید از برق لب به تنهایی استفاده کنید بهتر است حتما قبل از استفاده از آن به لب هایتان بالم لب بزنید. زیرا لب های خشک و پوسته پوسته زیبایی ندارند. در نظر داشته باشید در هنگام زدن برق لب سوپر شاین استودیومیکاپ روی لبهایتان حتما از یک لایه نازک استفاده کنید. هر مشتری ای که بخواهد با یک درخشش براق و جذاب به زیبایی اش جان ببخشد به این محصول نیاز دارد.

- برق لب سوپر شاین ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، برق لب سوپر شاین استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند در نتیجه استفاده از رژ لبها و مداد لبهای فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

تست رنگ برق لب  استودیومیکاپ مدل سوپر شاین

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
رژ لب مایعفاقد سرب
رژ لب مایعفاقد پارابن
رژ لب مایعحاوی ویتامین
رژ لب مایعماندگاری بالا
رژ لب مایعرطوبت رسانی لب
رژ لب مایعپایه گیاهی
رژ لب مایعبراق
رژ لب مایعحجم دهنده