تصویر بلند کننده مژه

بلند کننده مژه Long Lash

بلند کننده مژه بلینک دارای قابلیت افزایش حجم مژه ها، طول، پرپشتی و قطرآن ها را دارد. بعلاوه ضد سوزش و حساسیت بوده و اثرگذاری فوق العاده ای دارد.

برند: blinc بلینک
کد کالا در انبار: 854816000026
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 730/693318
ارسال رایگان
650,000 تومان

مژه‌ها نوعی قاب برای چشم محسوب می‌شوند که جذابیت و توجه را به سمت صورت جذب می‌کنند. راهکارهای زیادی برای رشد مژه مطرح است اما به راستی کدامیک از این دستورالعمل‌ها اثر گذار است و خطرناک نیست. البته داشتن مژه‌هایی بلند ریشه‌ی ژنتیکی داشته اما این بدان معنا نیست که فردی که دارای ژن خوب نیست نمی‌تواند از مژه‌های بلند بهره ببرد.

با توجه به تحقیقات انجام شده رابطه مستقیمی بین سلامتی مو و تغذیه وجود دارد، بنابراین اگر فردی به میزان کافی از ویتامین‌های محلول در چربی همانند، گروه ویتامین های B، ویتامین C و کلاژن‌ها استفاده نکند، ممکن است سلامت موی خود را به خطر بیندازد.

رشد مجدد مژه چقدر طول می‌کشد؟

مژه‌های شما همانند دیگر موهای شما ریزش دارد و این امر فرآیندی طبیعی است و همانند موهای سایر قسمت‌های بدن، دوره زمانی رشد مژه هم مشخص است.

تقریبا بین ۹۰ الی ۱۵۰ تار مژه بر روی پلک بالا و ۷۰ الی ۸۰ تار دیگر بر روی پلک پایینی قرار دارد. موهای بدن در دوره زمانی مشخصی رشد کرده و مدت زمان رشد مژه هم به همین میزان مشخص است.

این دوره زمانی از مرحله رشد (آناژن) شروع شده و بین ۳۰ تا ۴۵ روز طول می‌کشد که هر مژه معمولا نهایت تا ۱۰ میلی‌متر بلند می‌شود. مرحله بعد که رشد متوقف شده و فولیکول‌های مژه خورد و شکننده می‌شوند را مرحله انتقال (کاتاژن) می‌نامند. اگر در این مرحله مژه ریزش داشته باشد، سریعا جایش با مژه‌ی دیگر پر نخواهد شد. این مرحله ۲ الی ۳ هفته طول دارد.

مرحله‌ی بعدی که مرحله ی ساکن (تلوژن) نام دارد ممکن است تا بیش از ۱۰۰ روز طول بکشد تا مژه ی جدیدی جایگزین شود. این دوره معمولا بین ۴ الی ۸ هفته طول می‌کشد تا یک مژه بطور کامل جایگزین شود.

ما در اینجا به شما یک بلند کننده مژه که پایه گیاهی دارد را معرفی می کنیم.

تقویت کننده طبیعی و منحصر بفرد بلند کننده مژه بلینک

بلند کننده مژه بلینک برای افزایش طبیعی حجم، طول، پرپشتی و قطر مژه‌ها طراحی شده تا زیبایی دراماتیکی به ظاهر طبیعی مژه‌های شما دهد.

بلند کننده مژه بلینک با دارا بودن ویتامین‌های محلول در چربی همانند ویتامین‌های B و C و کلاژن‌ها باعث رشد مجدد مژه‌های شما خواهد شد.

شما می توانید بلند کننده مژه بلینک را دو بار در روز ( صبح و شب ) روی مژه‌های خشک و تمیز استفاده کنید. در صورت استفاده از خط چشم ، بلند کننده مژه را به ریشه مژه‌ها بزنید.

در صورت استفاده در صبح، اجازه دهید تا قبل از استفاده از لوازم آرایشی، بلند کننده مژه بلینک کاملا خشک شود. برخلاف دیگر محصولات مشابه این بلند کننده هیچگونه سوزش و حساسیت و تغییر رنگی در پوست و چشم شما ایجاد نمی‌کند.

این محصول مژه‌های شما را بلندتر، پر پشت‌تر ، قطورتر و محکم‌تر می‌کند. همچنین موجب زیباتر و سالم‌تر به نظر رسیدن مژه‌هایتان می‌شود.

برای داشتن مژه‌هایی دراماتیک بلند و زیبایی که همیشه آرزو داشتید از بلند کننده مژه بلینک استفاده کنید.

نتایج استفاده پس از گذشت 2 تا 4 هفته مشاهد می‌گردد، مژه‌های شما به صورت طبیعی بلندتر و قطورتر می‌شوند.

به خاطر داشته باشید تنها مقدار کمی از مواد بلند کننده مورد نیاز است، از تماس مستقیم با چشم خودداری کنید

بلند کننده و تقویت کننده مژه بلینک با پایه گیاهی ساخت کارخانه اسیژن آمریکا می‌باشد همچنین تست حیوانی نیز ندارد.

مشخصات فنی

تقویت کننده مژه تقویت کننده
تقویت کننده مژه ضد ریزش
تقویت کننده مژه تغذیه کننده
تقویت کننده مژه حاوی ویتامین
تقویت کننده مژه فاقد پاربن
تقویت کننده مژه فاقد چربی
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند