خرید بیشتر تخفیف بیشتر
تصویر پرایمر مژه بلینک
˂
  • تصویر پرایمر مژه بلینک
  • تصویر پرایمر مژه بلینک
˃

پرایمر مژه بلینک WHITE LASH PRIMER

افزایش حجم و طول، تقویت مژه ها غنی از ویتامین E محافظت از مژه ها در مقابل آسیب های ایجاد شده بر اثر گرمای زیاد، رادیکال های آزاد و عوامل استرس زای محیطی ترمیم و ویتامینه کردن در برابر شکنندگی بدون رنگ و فاقد رایحه

برند: blinc بلینک
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 730/693318
(اختیاری)
363,000 تومان
- استفاده از پرایمر مژه بلینک عملکرد ریمل ها را بهتر می کند :

پرایمر مژه بلینک در جهت حجم دادن و تقویت مژه های شما تولید شده است .ویژگی متمایز آن ، این است که پوششی بوجود می آورد که کوتاهترین مژه ها را پوشانده و حجم و طول باورنکردنی را در مژه ها ایجاد می کند که تاثیر ریمل را افزایش می دهد . پرایمر مژه بلینک غنی شده با ویتامین E مژه ها در برابر آسیب های ایجاد شده بر اثر گرمای زیاد ، رادیکالهای آزاد و عوامل استرس زای محیطی محافظت می کند . ترمیم و ویتامینه کردن ناشی از استفاده مداوم از این پرایمر در طولانی مدت ، مژه های شما را در برابر شکنندگی مقاوم می سازد . پرایمر مژه بلیک روی مژه ها جمع نمی شود . بدون رنگ و فاقد هرگونه رایحه است بنابراین هیچگونه تحریکی برای چشمانتان ایجاد نمیکند . آین محصول کاملا پایه گیاهی دارد و فاقد مواد شیمیایی مضر پوست و مو می باشد. این پرایمر بی رنگ ساخت کارخانه اکسیژن امریکا و بدون تست حیوانی می باشد.

- چرا از پرایمر مژه استفاده می کنیم ؟

مژه های شما هم مثل دیگر اعضای بدن در معرض عوامل استرس زای محیطی قرار می گیرند .از جمله موارد مؤثر استرس زا برای مژه ها می توان به استفاده مکرر از ریمل ، فرمژه و مالیدن و کشیدن مژه ها اشاره کرد . با وجود این که مژه های شما نقش بسزایی در زیبایی شما دارند ، طرز رفتار شما با مژه ها اغلب نادیده گرفته می شود . استفاده از پرایمربرای داشتن آرایش چشمی ثابت و طبیعی، بهترین زیر ساز محسوب می شود. پرایمر با بافتی سبک جهت افزایش دوام و ماندگاری ریمل بکار میرود و همچنین باعث افزایش حجم و بلندی مژه ها می شود.

- راهنمای استفاده از پرایمر مژه بلینک :

• اثرات درمانی :

قبل از خواب یا قبل از استفاده از ریمل ، یک یا دو لایه بزنید .

توجه : استفاده از این محصول برای ابرو هم مناسب است .

 

• جهت رشد و تقویت مژه ها :

یک لایه بزنید و اجازه دهید تا ۳۰ ثانیه خشک شود ،لایه های بعدی را تا رسیدن به حجم و طول و مجزا شدن مژه ها ادامه دهید و بین زدن هر لایه ۳۰ ثانیه زمان دهید تا خشک شوند.بعد از خشک شدن ، ریمل را استفاده کنید .

 

• پاک کردن :

پرایمر مژه بلینک با ریمل و یا خودش به تنهایی به مقدار زیاد اب گرم پاک می شود.

مشخصات فنی

پرایمر چشم و مژه رنگی
پرایمر چشم و مژه ضد آب
پرایمر چشم و مژه فاقد پاربن
پرایمر چشم و مژه حاوی ویتامین
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند