تصویر پرایمر مژه بلینک
˂
  • تصویر پرایمر مژه بلینک
  • تصویر پرایمر مژه بلینک
˃

پرایمر مژه بلینک WHITE LASH PRIMER

افزایش حجم و طول، تقویت مژه ها غنی از ویتامین E محافظت از مژه ها در مقابل آسیب های ایجاد شده بر اثر گرمای زیاد، رادیکال های آزاد و عوامل استرس زای محیطی ترمیم و ویتامینه کردن در برابر شکنندگی بدون رنگ و فاقد رایحه

برند: blinc بلینک
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 730/693318
330,000 تومان

ویژگی محصول:

پرایمر مژه در جهت افزایش حجم و طول، تقویت مژه ها تولید شده است. پوششی بوجود می آورد که کوتاه ترین مژه ها را پوشانده و حجم و طول باورنکردنی را در مژه ها ایجاد می کند که تاثیر ریمل را افزایش می دهد. پرایمر مژه غنی شده با ویتامین E مژه ها را در برابر  آسیب های ایجاد شده بر اثر گرمای زیاد، رادیکال های آزاد و عوامل استرس زای محیطی محافظت می کند. ترمیم و ویتامینه کردن ناشی از استفاده مداوم از این پرایمر در طولانی مدت، مژه های شما را در برابر شکنندگی مقاوم می سازد.

این پرایمر روی مژه ها جمع نمی شود. بدون رنگ و فاقد هرگونه رایحه است. بنابراین هیچگونه تحریکی برای چشمهایتان ایجاد نمی کند.

راهنمای استفاده:

قبل از خواب یا قبل از استفاده از ریمل، یک یا دو لایه بزنید.یک لایه بزنید و اجازه دهید تا 30 ثانیه خشک شود. لایه های بعدی را تا رسیدن به حجم و طول و مجزا شدن مژه ها ادامه دهید. بعد از خشک شدن، ریمل را استفاده کنید.

راهنمای پاک کردن:

پرایمر مژه بلینک با ریمل شما و یا خودش به تنهایی با مقدار زیاد آب گرم پاک می شود.

مشخصات فنی

پرایمر چشم و مژه رنگی
پرایمر چشم و مژه ضد آب
پرایمر چشم و مژه فاقد پاربن
پرایمر چشم و مژه حاوی ویتامین
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند