تخفیف محصولات blinc

بلینک (blinc) محصول کشور امریکاست که با تکنولوژی نوین و منحصر به فرد خود در صنعت زیبایی در رده ی بهترین های ارایشی دنیا قرار گرفته است .
بلینک بعنوان لوکس ترین برند آمریکا در فروشگاه های سیفورا ثبت شده است .
شرکت نوژیان هم اکنون تنها نماینده و وارد کننده ی محصول آرایشی بلینک می باشد که بانوان کشورمان برای خرید این محصول اصل امریکایی می توانند از طریق فروشگاه اینترنتی جیستان به راحتی و بدون پرداخت هزینه ای بابت ارسال کالا، این محصولات را تهیه نمایند.


ریمل مژه بلینک

— مشکلات ریمل های موجود در بازار

همه ی ریمل های موجود در بازار ،رنگ های مبتنی بر پایه روغن دارند و با وجود تعداد زیادی از مارک های آرایشی در جهان، هیچ کس نتوانسته مشکلات سنتی مرتبط با ریمل مژه را حل کند : چسبیده شدن مژه ها، لکه دار شدن پلک و پوست در زمان ریمل زدن، پوسته پوسته شدن و ریزش ریمل ها وعدم راحتی در حذف لکه برداری .

معمولا تنوع رنگی بین ریمل های موجود در بازار محدود است و اکثر ریمل های موجود رنگ مشکی دارند . پیدا کردن ریمل های رنگی با کیفیت و اصل یکی از دغدغه های خانم ها به خصوص از سال گذشته تا کنون بوده است . زیرا همان طور که می دانید آرایش های رنگی بسیار ترند شده اند .

— مزایای ریمل های بلینک

blinc تصمیم گرفت رویکرد دیگری را برای ریمل ها بیابد. ایجاد یک ریمل خرده مژه دار مبتنی برپایه روغن با نکات منفی گذشته، منطقی نبود. پس Blincخود را به جهان با تکنولوژی "تیوب شکل" معرفی کرد و علاوه بر حل نقاط منفی مرتبط با ریمل های سنتی، مصرف کنندگان دیگر نیازی به استفاده از پاک کننده های آرایشی را ندارند چراکه Blinc همه ی مشکلات را برطرف کرده است.

ریمل بلینک با تکنولوژی منحصربفرد با ایجاد یک لایه و پوشش لوله ای شکل بر روی مژه ها که بسیار بلند تر از مژه های شماست موجب بلند شدن مژه های شما می شود که در اصطلاح به آن تیوپ کردن مژه می گویند به عبارتی ریمل بلینک مژه های جدیدی را روی مژه شما بصورت پوشش لوله ای می سازد . بنابراین مژه های شما به طور طبیعی بلند نمایش داده می شود که در تمام طول روز ماندگار است

ریمل بلینک تمامی مشکلات ریملهای سنتی از جمله ریزش ریمل در هنگام اشک ، خوابیدن ، سفرهای هواپیمائی 16 ساعته و عبور از خط پایان در ماراتن را برطرف کرد. همچنین بلینک برای اینکه تمامی سلایق مشتریهای خود را در بر گیرد ریمل هایی در رنگ بندی های متفاوت تولید کرده است .


مداد چشم

— مشکلات مداد چشم های موجود در بازار

طبق گزارشی که چندی پیش توسط بی بی سی منتشر شد 99 درصد محصولات آرایشی موجود در ایران تقلبی هستند در نتیجه پیدا کردن مداد چشم اصل که بعد از استفاده چشم دچار حساسیت نشود و دور چشم نریزد و پخش نشود ، اهمیت دارد . مداد چشم های موجود در بازار به قدری خشک هستند که استفاده از آن ها باعث ایجاد چین و چروک می گردد .

— مزایای مداد چشم بلینک

مداد بلینک علاوه بر ماندگاری بالای خود به دلیل اینکه مملو از ویتامین و انتی اکسیدان می باشد موجب جوان سازی و ترمیم پوست پلک می شود .

مداد چشم بلینک با خاصیت منحصر بفردی که دارد ضد آب ، ضد پخش و محو شدن می باشد که آن را یکی از بادوام ترین مدادهای آرایشی کرده است .

فرمول کرمی شکل آن باعث می شود به راحتی در پشت پلک کشیده و از پیری پوست پلک جلوگیری می کند.


پرایمر مژه

— مشکلات پرایمر های مژه موجود در بازار

استفاده از پرایمر های مژه در زیبایی و ماندگاری بیشتر ریمل بسیار موثر می باشد و عملکرد ریمل را بهتر می کند .

ولی پیدا کردن یک پرایمر مناسب بسیار کار مشکلی است به خصوص پرایمر مخصوص مژه که به دلیل نزدیک بودن به چشم باید دقت بسیاری کرد

اکثر پرایمرهای موجود در بازار لایه ای رنگ دارند و همراه با رایحه های مختلف می باشند که موجب حساسیت های چشمی می شوند و روی مژه ها جمع و نمای بسیار بدی به چشم ها می دهند .

— مزایای پرایمر های مژه بلینک

پرایمر مژه بلینک در دو مدل مشکی و بدون رنگ ، در جهت حجم دادن و تقویت مژه های شما تولید شده است ویژگی متمایز این پرایمرها نسبت به محصولات مشابه خود در بازار این است که پوششی روی مژه ها به وجود می آورد که حتی کوتاه ترین مژه ها را پوشانده و حجم و طول باور نکردنی را در آنها ایجاد میکند که تاثیر ریمل را افزایش می دهد .

این پرایمر غنی شده با ویتامین E از مژه های شما در برابر اشعه های خورشیدی، رادیکالهای آزاد و عوامل استرس زای محیطی محافظت می کند

این پرایمر روی مژه ها جمع نمی شود . بدون رنگ و فاقد هرگونه رایحه است بنابراین هیچ گونه تحریکی برای چشمانتان ایجاد نمیکند.


خط چشم های بلینک

— مشکلات خط چشم های موجود در بازار

از آنجایی که خط چشم ها مستقیما با چشم ها در ارتباط هستند و همان طور که می دانید چشم ها جز حساس ترین اندام ها می باشند باید در انتخاب محصول ارایشی مرتبط با چشم ها دقت فراونی شود . مواد شیمیایی موجود در خط چشم قادرند قرنیه و ملتحمه چشم را تحت تاثیر قرار می دهنند. پیدا کردن خط چشم مناسب برای چشم های حساس و کسانی که از لنز استفاده می کنند بسیار اهمیت دارد متاسفانه خط چشم های موجود یا ماندگار نیستند و داخل چشم می روند و باعث ایجاد حساسیت و ریزش اشک و قرمزی چشم ها می شوند یا به حدی پشت پلک تثبیت می شوند که در هنگام شستشو به سختی پاک می شوند و به پوست پلک آسیب های جدی می زنند و باعث ایجاد چین و چروک می گردند .

— مزایای خط چشم های بلینک

خط چشم بلینک برای ایجاد یک لایه رنگ ضد آب ساخته شده است .

تکنولوژی بلینک مثل سایر برندهای آرایشی نیست و بر خلاف سایر خط چشم ها در صورت گریه کردن و خروج اشک از چشم و یا مالیدن چشم به راحتی محو نمی شود و زیر چشم نمی ریزد .

با این وجود در زمان پاک کردن هم با مقداری اب ولرم به راحتی با دست و بدون استفاده از پاکننده های قوی آرایشی ( که آثار مخربی روی چشم و پوست آن دارند ) پاک می شوند .

این خط چشم ها برای کسانی که چشم های حساس دارند و یا از لنز استفاده می کنند بسیار مناسب است .

از جمله بلینک افتخار دارد که باریک ترین مداد چشم دنیا که از اتود 0/3 هم 40 برابر نازک تر است (قطر مو) را در اختیار کسانی که می خواهند متفاوت باشند قرار داده است.محصولی که بدلیل ویژگی منحصر به فردش برای تتوی موقت نیز بی نظیر است!!

بلینک برای اینکه تمامی سلایق مخاطبان خود را در بر بگیرد خط چشم های منحصربفردی در مدل های مختلف طراحی کرده است .

  • خط چشم مویی
  • خط چشم خودکاری با نوک نمدی
  • و نازک ترین خط چشم جهان

تمامی این خط چشم ها ضد آب ، ضد محو و پخش شدن ، ضد چین و چروک می باشند .


موس ابرو بلینک

— مشکلات موس های ابرو ( ریمل های ابرو ) موجود در بازار

ژل و موس ابرو از محصولات آرایشی هستند که کاربرد آنها مرتب کردن ، حالت دادن ، ثابت نگه داشتن و در عین حال رنگ زدن ابروها ست.

اما پیدا کردن محصولی که به ابروها آسیب نزند و بعد از مدتی باعث ریزش آنها نشود بسیار مشکل است .

یکی از دلایل استفاده از ریمل های ابرو علاوه بر پر کردن جاهای خالی ابروها ، ثابت نگه داشتن موهای ابرو می باشد . که در اکثر محصولات مشابه نقطه ضعف شدیدی وجود دارد و آن این است که این ریمل ها فقط باعث رنگ کردن ابرو ها می شوند و به هیچ عنوان موهای ابروی شما را ثابت نگه نمی دارند .

اکثر این ریمل ابروها ، بعد از استفاده در نیمه روز محو می شوند و برای تمام روز دوام ندارند.

حتی در شرایط بد آب و هوایی مثل روزهای گرم تابستان یا هوای شرجی نقاط ساحلی این دوام کمتر هم می شود.

تنوع رنگی کم محصولات موجود در بازار هم یکی دیگر از نقاط ضعف این محصول می باشد .

پیدا کردن ریمل ابرویی که دقیقا همرنگ ابروهای شما باشد تقریبا کار سختی ست .

— مزایای موس های ابرو بلینک

موس ابرو بلینک ، محصول مبتکرانه ای است که مانند ژل ابروها را نگه می دارد . رنگ مختصری به ابروهایتان می دهد و فضاهای خالی بین ابروهایتان را با رنگ ضد آب پر می کند .

موس ابرو بلینک خط هایی فوق العاده را بین ابروهای شما ایجاد میکند که محو و پخش نمی شود و نمی ریزد حتی اگر عرق کنید و یا در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و مرطوب استفاده کنید .این محصول بر خلاف دیگر محصولات مشابه در تمام روز دوام دارد و بدون کوچکترین تغییری باقی می ماند .

این موس ابرو به راحتی با کمی پاک کننده های آرایشی پاک می شود .
یکی از ویژگی های مبتکرانه این محصول این است که با فرمول منحصر بفرد خود از پوست زیر ابروی شما مراقبت می کند .
با این محصول نه تنها رنگ ابروی زیبایی دارید بلکه همزمان به پوست خود رسیدگی می کنید .
این محصول در 9 رنگ مختلف تولید شده تا انتخاب رنگ مناسب برای ابروهای شما را آسان کند .


سایه چشم فیوژن بلینک

— مشکلات سایه های چشم موجود در بازار

تقریبا همه ما یکی از پالتهای چند رنگ سایه در لوازم آرایشیمان داریم که فقط از چند رنگ آن استفاده کرده ایم و بقیه رنگها بدون استفاده ماندند که حتی نمیدانیم چه کاربردی میتوانند داشته باشند. پس بهتره حتما از پالت سایه هایی استفاده کنیم که همه رنگ های آن قابل استفاده باشند و به اصطلاح رنگ های کاربردی باشند که رنگی بی استفاده باقی نماند . معمولا در پالت سایه های موجود به این موضوع توجه چندانی نمیشود .

همچنین مهم ترین ابزاری که برای استفاذه از سایه باید در خرید ان دقت شود براش هایی برای استفاده درست از سایه می باشد . براشی برای خط انداختن و براشی برای ترکیب و محو کردن خطوط سایه یعنی هزینه های شما چند برابر می شود یعنی علاوه بر هزینه کردن برای پالت سایه باید هزینه های جداگانه برای براش ها پرداخت کنید و کمتر پالت سایه ای را میبینید که دارای براش های تخصصی برای زدن سایه باشند .

پیگمنت بالای سایه و همچنین ماندگاری و ضد ریزش بودن سایه هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است .

— مزایای پرایمر های مژه بلینک

پالت سایه فیوژن سایه چشم لوکسی است با بافتی نرم و روان که در تمام طول روز ماندگار است محو و پخش نمی شود و نمیریزد . دارای پیگنت های فوق العاده قوی ای می باشد که با یک حرکت دقیقا رنگ دلخواه شما را برای شما فراهم میکند .

با دارا بودن ترکیبات ضد پیری ، پوست را درمان کرده و با بر طرف کردن خطوط نازک پلک پوششی نرم ایجاد میکند .

این پالت شامل 10 رنگ کاملا کاربردی برای استفاده در یک ارایش کامل می باشد
همچنین این پالت یک قلموی دوکاره بر روی خود دارد که از یک سر آن برای قرار دادن رنگ ها و از سر دیگر برای ترکیب کردن سایه ها استفاده می شود .


فرکننده حرارتی مژه

ما در اینجا قصد داریم محصولی را به شما معرفی کنیم که به دور از روش های قدیمی گذشته و یا استفاده از فر کننده های مژه که شاید استفاده اش آنها برای بسیاری از خانم ها سخت و یا حتی خطرناک باشد به مزه های زیبا و جذابی دست پیدا کنید.

مژه های خود را با حرارت فر کنید .

فر مژه های مرسوم گیره ای با فشار و ضربه ای شدید مژه ها را فر می کنند که این فشار به مژه ها آسیب وارد کرده و باعث شکستن آنها می شود .برای فر دادن ماندگار مژه ها چیزی بهتر از موم گرم شده نیست . برای فر زدن موی سر از گرما استفاده می شود .برای فر زدن مژه ها نیز از همین روش استفاده می شود .در اینجا چالش اصلی دادن گرمای مناسب و دقیق به مژه ها است .گرمای بیش از حد مژه ها را خشک می کند و گرمای کم فرهای بادوامی را ایجاد نمی کند .

استفاده از فر کننده مژه بلینک بسیار آسان می باشد و در عرض چند ثانیه مژه ها را حالت می دهد . طراحی مبتکرانه این دستگاه مقدار گرمای دقیق و مناسبی را به مژه ها می دهد به طوری که حتی استفاده از آن به سادگی و برای کوتاهترین مژه نیز امکان پذیر است . به خاطر ظرافت و سایز کوچک این دستگاه می توان آن را در کوچکترین کیفهای دستی حمل کرد . مکانیسم کنترل دما و محافظ فر کننده حرارتی مژه بلینک ایمنی این دستگاه را ضمانت می کند . شما با این دستگاه در تما م طول روز مژه هایی با فرهای دراماتیک خواهید داشت .