تونر آبرسان ژینووا مناسب پوست خشک و معمولی حجم 150 میل

ویژگی‌های محصول : -مناسب برای پوست خشک و معمولی -مناسب برای پوست صورت و گردن -التیام بخش پوست -حاوی ویتامین B3 و B5 -تنظیم کننده طبیعی Ph پوست -پاک کنندگی آلودگی روی پوست -زدودن بقایای جامانده از آرایش بر روی پوست -ایجاد حس لطافت و نرمی روی پوست -دارای خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی -کوچک کردن ظاهر منافذ پوست -کمک به رفع حالت پوست پرتقالی
45,000 تومان

مراقبت از پوست دغدغه بسیاری از افراد به خصوص خانم ها است، که قطعاً نیاز به استفاده از محصولات بهداشتی مناسب و سازگار با نوع پوست دارد. یکی از محصولات ضروری برای پوست استفاده از تونر متناسب با پوست است. متاسفانه تونر برای بسیاری از افراد ناشناخته است که اطلاع درستی از آن ندارند و معمولاً آن را با محلول پاک کننده آرایش مثل انواع میسلار واتر یا شیر پاک کن ها اشتباه می گیرند. حال برای روشن شدن تفاوت به تعریف تونر می پردازیم:

تونرها محصولاتی هستند که بعد از شستشوی صورت با شوینده ها (از قبیل ژل، فوم، شیرپاک کن و ...)، برای تنظیم و تثبیت کردن ph و پاک کردن بقایای به‌جامانده از آلودگی ها بر روی پوست صورت اعمال می‌شوند. این محصولات چربی اضافه و قطر منافذ باز پوست را کاهش داده و سطح پوست را تقویت می‌کنند. در نهایت تونرها شادابی، طراوت و نرمی را به همراه می آورند.

حتما می دانید که پوست خشک ظاهری کدر، بد رنگ و بافتی ناخوشایند دارد. پوست خشک مواد آرایشی را به خوبی جذب نمی کند. همچنین در مراحل خشکی شدید تر حتی استفاده از کرم مرطوب کننده هم اثر چندانی ندارد. خشکی و کمبود رطوبت سبب به هم خوردن تعادل بیولوژیک پوست می شود. همچنین می تواند بروز مشکلاتی مثل واکنش های  آلرژیک و التهاب پوستی شدید را به دنبال داشته باشد. برند ژینووا برای حل و جلوگیری از این عارضه تونر آبرسان ژینوا مناسب پوست خشک و نرمال را تولید کرده است. این محصول سبب داشتن پوستی سالم،  تنظیم ph پوست، پاک کردن عمیق پوست از باقیمانده آرایش و آلودگی ها و گرد و غبار به همراه آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست می باشد. استفاده مداوم از این تونر باعث نرمی، لطافت، آبرسانی، شادابی و طراوت پوست می شود. این محصول با غنی بودن از مخلوط اسید آمینه ها و نیاسین آمید و رزوراترول عمیقاً پوست را تغذیه کرده و رطوبت مورد نیاز پوست را تامین می کند. همچنین حفاظت آنتی اکسیدانی برای پوست به ارمغان می آورد. ظاهر رضایت بخش با اعتماد به نفس بالا از مزایای استفاده از این تونر آبرسان می باشد.