جدیدترین ها

جدیدترین ها

کرم پودر استودیومیکاپ مدل فلالس FLAWLESS SKIN FOUNDATION

کرم پودر جدید استودیومیکاپ با هیالورینک اسید رطوبت را در پوست شما به دام می اندازد و پوستی تازه و شفاف را برای شما به ارمغان می آورد و باعث کلاژن سازی در پوست و در نهایت جلوگیری از پیری و چین و چروک میشود. کرم پودر جدید استودیومیکاپ باعث می شود پوستی بی عیب و نقص داشته باشید و از زیبایی پوست خود لذت ببرید .

530,000 تومان

پالت سایه بلینک مدل RARE GEM THE RARE GEM EYESHADOW PALETTE

یک پالت سایه تقریبا جمع و جور با 12 سایه زیبا که الهام گرفته از سنگ های قیمتی- مرواریدهای زرق و برق دار و فلزهای براق است. همه رنگ ها دارای پیگمنت فوق العاده بالایی هستند و به راحتی با هم ترکیب میشوند. این پالت سایه شامل رنگ های مات و براق و صدفی می باشد.

850,000 تومان

پالت گریم صورت پرتی وولگار NESTING FACE PALETTE

این پالت شامل 2 رنگ هایلایتر 2 رنگ برنزر و 2 رنگ رژ گونه می باشد که با استفاده از این پالت گریم صورت می توانید از رژگونه ی فوق العاده و برنز های درخشان و هایلایترهای ابریشمی براق برای کانتورینگ و هایلایتینگ صورت خود استفاده کنید. که باعث میشود پوست صورت شما متعادل تر و صاف تر به نظر برسد. از کانتور کردن و گریم کردن صورت خود لذت کافی را ببرید.

710,000 تومان

پرایمر آبرسان استودیومیکاپ مدل سیلک SILK HYDRATION FACE PRIMER

شروعی تازه برای پوست شما با استفاده از پرایمر آبرسان استودیومیکاپ که عاری از سیلیکون می باشد می توانید پوستی ابریشمی داشته باشید. این پرایمر سرشار از هیالورونیک اسید می باشد . هیالورونیک اسید به تقویت و حفظ سطح رطوبت پوست کمک می کند و پوست را مرطوب و صاف می کند.

570,000 تومان

سایه چشم مایع استودیومیکاپ مدل اندورنس ENDURANCE CREAM EYESHADOW

با سایه چشم مایع استودیومیکاپ براق شوید و بدرخشید. این محصول با فرمول ویژه خود پشت پلک بسیار سبک است و باعث درخشش فوق العاده ای در پشت چشمان شما می شود.

490,000 تومان

سرم جوان سازی هیالورونیک اسید استودیومیکاپ HYALURONIC ACID REJUVENATING SERUM

سرم مناسب برای تمام سنین که به سرعت اثرات کم آبی و از دست دادن قابلیت ارتجاعی پوست را بهبود میبخشد. با تغذیه هیالورونیک اسید پوست شما را در طول روز بسیار مرطوب نگه می دارد و باعث درخشندگی و جوانی آن می شود. در حقیقت، سلولهای پوستی ما بطور طبیعی هیالورونیک اسید تولید می کنند تا میزان رطوبت پوست حفظ شود. ولی به خاطر پیری و عوامل تهاجمی محیط، مقدار کمی از این ماده در صورت ما تولید شده و سطوح آن روند نزولی دارد. نشانه های حساسیت، عدم درخشندگی، خطوط ریز، بافت و شالوده ناهمگون از جمله علائم کمبود اسید هیالورونیک هستند. پس این محصول رو دست کم نگیرید.

790,000 تومان