جدیدترین ها

جدیدترین ها

پالت سایه چشم استودیومیکاپ مدل لتس پلی LET'S PLAY PALETTE

پالت سایه چشم "Let's Play" از برند امریکایی استودیومیکاپ شامل چهار سایه زرق و برق دار است که چهره ای متفاوت برای شما به ارمغان می‌آورد. شما میتوانید هم با استفاده از انگشت هم با استفاده از براش سر تخت این محصول را استفاده کنید. سایه لتس پلی استودیومیکاپ رنگ دانه های قوی و بادوامی دارد بطوری که در طول روز دست نخورده باقی می ماند و ضدآب و ضد لک می باشد.

490,000 تومان

هایلایتر استودیومیکاپ مدل سافت بلند SOFT BLEND HIGHLIGHTER

هایلایتر استودیومیکاپ مدل سافت بلند، یک پودر روشن کننده است که به منظور تقویت درخشش درونی شما طراحی شده است. این محصول در 4 رنگ بندی متنوع به بازار عرضه شده است.

298,000 تومان

اسپری اکلیلی پرتی وولگار (گلیتر) GLITTER DUST

اسپری گلیتر پرتی وولگار با گرد و رنگدانه های طلایی باعث می شود شما همچون گل رز درخشان شوید. پودر گلیتر پرتی وولگار یک پودر صاف ابریشمی است که حاوی اکلیل های منعکس کننده نور برای یک درخشش فوق العاده است.

662,000 تومان

اسپری فیکس کننده آرایش پرتی وولگار MAKEUP SETTING SPRAY

اسپری فیکس کننده آرایش (فیکساتور) پریتی‌وولگار با غبار عالی و فوق العاده خود جلوه آرایش را درخشان‌تر و زیباتر می‌کند. میکاپ را ثابت نگه داشته و مناسب برای انواع پوست است. قابل استفاده در هر ساعت از روز جهت تجدید آرایش و آبرسانی پوست می باشد.

681,000 تومان

براش کرم پودر پرتی وولگار FOUNDATION BRUSH

براشی بی نقص که رنگ را به صورت یکنواخت و به نرمی بر روی پوست شما بدون گذاشتن رد و خطی پخش خواهد کرد . این قلمو ساخته شده با موهای مصنوعی درجه یک است و هیچگونه تست حیوانی روی آن انجام نشده است . برای همه نوع پایه (مایعات ، کرم ها یا پودرها) مناسب است .

350,000 تومان

پالت سایه چشم پرتی وولگار مدل ققنوس Phoenix Rising Eyeshadow Palette

یک پالت سایه چشم با 12 سایه آتشین و گرم ترکیبی از رنگ های مات ، براق می باشد که مکمل یکدیگر هستند .

795,000 تومان