خط چشم

تصویر تراش مدادی بلینک

تراش مدادی بلینک

30%
250,000 تومان
175,000 تومان
بهترین خط چشم رنگی مویی ضدآب اورجینال آمریکایی 2023

خط چشم رنگی بلینک مدل مویی

30%
595,000 تومان
416,500 تومان
مداد چشم رنگی آمریکایی برند اصل بلینک 2023

مداد چشم بلینک

30%
550,000 تومان
385,000 تومان

خرید اینترنتی خط چشم همواره یکی از انتخابهای اول خانمها برای خرید خط چشم خوب بوده است. پیدا کردن خط چشم اورجینال , انتخاب بین بهترین برند خط چشم و مقایسه قیمت خط چشم ها در فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی بسیار آسان تر از مغازه ها است.

انواع خط چشم:

خط چشم ماژیکی, خط چشم مویی, خط چشم مدادی و خط چشم ژله ای انواع خط چشم 2023 موجود در بازار ایران هستند. که هر خانم بر اساس سلیقه خود مدل خط چشم مناسب خود را انتخاب میکند.

خط چشم مویی:

خط چشم مویی یکی از انواع خط چشم مایع است که با استفاده از قلم موی کوچک تعبیه شده در آن روی چشم کشیده میشود. خط چشم مویی معمولا خط چشم ضد آب و بادوام بوده و توسط پاک کننده آرایش چشم پاک میگردد.

خط چشم ماژیکی:

 خط چشم ماژیکی نیز یکی از انواع خط چشم مایع است, که استفاده از آن نسبت به خط چشم مویی برای افراد مبتدی آسان تر است. تفاوت خط چشم ماژیکی با خط چشم مویی تنها در نوع اپلیکاتور آن است که به صورت نوک نمدی بوده و کشیدن خط چشم فانتزی را بسیار راحت تر مینماید.

 خط چشم ژله ای:

خط چشم ژله ای که به آن خط چشم کاسه ای نیز میگویند, یکی از انواع خط چشم است که با استفاده از براش خط چشم قابل استفاده است. بافت خط چشم ژله ای غلیظ و کرمی بوده و بسیاری معتقدند یادگیری نحوه استفاده از خط چشم ژله ای بسیار راحت است.

مداد چشم چوبی:

مداد چشم چوبی یکی از قدیمی ترین و محبوبترین خط چشم های موجود در بازار است. مداد چشم پس با استفاده از تراش مداد چشم تراشیده شده و نوک باریک برای کشیدن خط چشم نازک به شما ارائه میدهد.

مداد چشم پیچی:

مداد چشم پیچی بسیار مشابه مداد چشم چوبی است با این تفاوت که به جای استفاده از تراش مداد چشم, با چرخاندن بدنه, نوک مداد چشم پیچی بالا آمده و قابل استفاده میباشد.

خط چشم رنگی:

محبوب ترین خط چشم 2023 انواع خط چشم رنگی میباشند. خط چشم رنگی میتواند به صورت خط چشم رنگی ماژیکی, خط چشم رنگی مویی یا خط چشم رنگی ژله ای ارائه شود و هر خانم با توجه به فرم چشم ها مدل خط چشم رنگی دلخواه خود را انتخاب مینماید.

براش خط چشم:

براش خط چشم کاربردهای مختلفی دارد و برای استفاده از خط چشم ژله ای , یا کشیدن خط چشم با استفاده از خط چشم پودری یا سایه استفاده میشود. براش دوطرفه خط چشم برای مرتب کردن و یا کشیدن ابرو نیز توسط بعضی افراد مورد استفاده قرار میگید.

پیش از خرید خط چشم مناسب, باید فرم چشمان خود را نیز شناخته و مدل خط چشم مناسب خود را انتخاب نمایید.