ریمل


خرید اینترنتی ریمل همواره یکی از انتخابهای اول خانمها برای خرید ریمل خوب بوده است. پیدا کردن ریمل اورجینال , انتخاب بین بهترین برند ریمل ها و مقایسه قیمت ریمل ها در فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی بسیار آسان تر از مغازه ها است.

خرید انواع ریمل:

برای انتخاب بهترین ریمل, باید مدل های ریمل محبوب و انواع ریمل را بشناسید تا بر اساس فرم چشم خود بهترین مارک ریمل را انتخاب نمایید.

خرید ریمل حجم دهنده:

برس با مویچه های متراکم تر و فرمولاسیون خاص ریمل حجم دهنده باعث حجم دهندگی بالای این مدل از ریمل ها و پر پشت تر به نظر رسیدن مژه های کم پشت میشود.

خرید ریمل ضد آب:

ریمل ضد آب یا همان ریمل استخری, برای خانم هایی مناسب است که در طول روز در محیط های بسیار شرجی و مرطوب از ریمل استفاده مینمایند. این مدل از ریمل ها ضد ریزش و پخش شدن هستند و با مایع مخصوص ریمل پاک کن از چشم زدوده میشوند.

خرید ریمل بلند کننده:

یکی از انواع ریمل بلند کننده ریمل تقویت کننده است که با داشتن مواد مغذی, باعث تقویت مژه های شما میشود. این ریمل ها همچنین با فرمولاسیون و فرچه ریمل خاص خود, باعث بلندتر به نظر رسیدن تارهای مژه میشوند.

خرید ریمل حالت دهنده:

این مدل از ریمل برای افرادی مناسب است که به دنبال فر کردن مژه های خود میباشند. ریمل فر کننده مژه, که بعضی اوقات از آن به عنوان پرایمر مژه نیز یاد میشود, علاوه بر تقویت و محافظت تارهای مژه , باعث میشد مژه های شما راحت تر حالت بگیرند.

 خرید ریمل پلاستیکی:

این مدل از ریمل ها, فرمولاسیون خاصی دارند که به تیوبینگ مژه معروف است. این ریمل ها کاملا فاقد ریزش و پخش شدن هستند و تا چند روز روی مژه های شما میمانند. این مدل ریمل تنها با کمی آب ولرم و فشار ملایم انگشتان از مژه پاک میشود و نیاز به محلول پاک کننده آرایش چشم ندارد.

 خرید ریمل رنگی:

ریمل صورتی, سرمه ای, سبز, بنفش, قهموه ای, و سفید و ... انواع ریمل فانتزی هستند که به عنوان ریمل دخترانه بسیار محبوب میباشند.