خط چشم استودیومیکاپ مدل XSLE

Liquid Eyeliner

ضد عرق با دوام بالا پوشش کامل بدون ترک خوردگی و چین در دو رنگ بندی متنوع و کاربردی ( مشکی - قهوه ای )
*
150,000 تومان

فرمول بخصوص این محصول ضد آب بوده و دارای ماندگاری بالایی می‌باشد، به نحوی که در اثر تعریق پلک در فصل تابستان و یا با برخورد آب از بین نرفته و جلوه‌ی خود را حفظ می‌نماید.

از دیگر ویژگی‌های ترکیب این محصول این است که می‌تواند به راحتی و با لطافت بر روی خط پلک سر خورده و خطی عاری از هر گونه چین و شکن و کاملا پر را ایجاد کند. همچنین، نوک باریک و نرم قلم این محصول این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید تنها با یک حرکت، خطی بسیار دقیق و تمیز را ایجاد کنید.

از دیگر ویژگی‌های کلیدی این محصول رنگ‌های خاص آن است که پیشنهاد می‌شود در قسمت عکس‌های محصول به آن ها توجه شود. برای داشتن ظاهری لطیف و حرفه‌ای در طول روز، یک خط نازک در کنار خط مژه بالایی بکشید. و برای داشتن ظاهری دراماتیک در هنگام شب، خط چشم را ضخیم کرده و آن را فراتر از خط طبیعی مژه امتداد دهید.

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، خط چشم long wear استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پارابن اثرات هورمونی دارد و می تواند ریسک سرطان سینه را افزایش دهد. پس حتما قبل از خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان تحقیق کنید که فاقد پارابن باشند.