خط چشم بلینک مدل ژلی

GEL EYELINER

خط چشم ژلی بلینک با ماندگاری طولانی خود و همچنین بافت خامه ای شکلش برای سهولت در کشیدن خط چشم طراحی شده. این محصول ضد لک و ضد عرق است.
برند: blinc بلینک
*
550,000 تومان
خط چشم ژلی بلینک :

خط چشم ژلی بلینک با ماندگاری بالا و بافت خامه ای شکلش برای سهولت در کشیدن خط چشم طراحی شده است. این محصول ضد لک و ضد عرق است. ظرف این خط چشم بصورت کاسه ای است و بافت آن غلیظ و کرمی می باشد. برای استفاده از آن به یک براش با توجه به نیاز و مهارت شما درکشیدن خط چشم احتیاج است تا خط چشم دنباله دار پهن یا باریک خود را پشت پلک بکشید. خط چشم ژله ای برای افراد مبتدی راحت تر است. بافت این خط چشم ها به گونه ای است که روی پوست نازک پلک روان تر حرکت می کند، در نتیجه کنترل بهتری برای مانور دادن روی طرح خط چشم وجود دارد. همچنین این امکان وجود دارد تا از براش ها با سایز های مختلف استفاده کنید. شدت رنگ و امکان کشیدن خط چشم های متنوع از دیگر نقاط قوت خط چشم ژله ای بلینک است. این خط چشم با بافت فشرده و نرم و روان خود در دو رنگ مشکی و قهوه ای تیره عرضه شده است.

راهنمای استفاده :

• توجه داشته باشید برای استفاده بیشتر و بهتر از خط چشم پس از هر بار مصرف درب محصول را ببندید.

• بعد از زیرسازی مناسب برای پلک می توانید به کمک براش مناسب با توجه به مدل انتخابی خط چشم، با حرکتی نرم و روان اقدام به طراحی خط چشم خود کنید.

• می توانید این خط چشم را به تنهایی و یا پس از زدن سایه روی پلک خود بدون نگرانی از ریزش و یا پخش شدن بکشید.