خط چشم استودیومیکاپ مدل لاین استایلر

LINE STYLER PEN

ماندگار ضد آب مناسب برای کشیدن خطوط باریک و دقیق
*
395,000 تومان
- خط چشم مناسب چشم های حساس:

خط چشم ماژیکی لاین استایلر به راحتی زیر چشم و داخل چشم پخش نمی شود و هنگام پاک کردن براحتی با مقداری آب تمیز میشود و با توجه به داشتن پایه گیاهی ونداشتن سرب و پارابن حساسیت چشم را کم میکند . محصولات چشم استودیومیکاپ ضد چین و چروک ، ضد پیری ، ضدآب و ضدلک می باشند ، بافت بسیار نرمی دارند و مناسب برای آرایش های روزانه و شبانه می باشد . آرایش چشم یکی از عوامل مهم در گیرایی چهره شماست ، ولی متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل داشتن چشم های حساس قادر به استفاده از هر محصول آرایشی چشمی نیستند و باید با انتخاب لوازم آرایشی مناسب برای چشم هایشان جذابیت بیشتری ایجاد کنند . محبوبیت خط چشم سیاه در میکاپ خانم ها مانند رژ لب قرمز می باشد . ظاهر های کلاسیک همیشه از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و در دنیای مد و زیبایی همچنان جایگاه خودشان را حفظ کرده اند. هر مشتری ای که بخواهد به راحتی یک خط چشم دقیق ، زیبا را در کمترین زمان ممکن بکشد به این محصول نیاز دارد .

- چرا خط چشم ماژیکی لاین استایلر استودیومیکاپ ؟

افرادی که چشم های حساسی دارند و با کشیدن خط چشم اشک از چشم هایتان می آید می توانند از این محصول با خیال راحت استفاده کنند .سعی کنید برای مناطق حساسی مثل چشم از برندهای معتبر که جنس اصل با مواد گیاهی و معتبر دارند خرید کنید.

- ویژگی خط چشم ماژیکی لاین استایلر استودیومیکاپ :

فرمول خاص ، ماندگار و ضدآب این خط چشم به شکل عالی یک خط پر و بدون شکستگی ایجاد میکند .

نوک باریک و نرم آن خطی دقیق را با یک حرکت پدید می آورد .

با عرق کردن و خیسی صورت پاک نمیشود و زیر چشم نمی ریزد .

حجم این محصول 1.1 میل است .

این محصولات ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست و ترکیباتش پایه گیاهی دارد .

- طریقه استفاده از محصول :

می توانید از این محصول هم برای آرایش های روزانه هم برای آرایش های شبانه استفاده کنید بدین صورت که برای میکاپ های روزانه خط باریکی را پشت پلک خودتان بکشید برای این کار فشار دست خود روی خط چشم را کم تر کنید و برای مهمانی ها و دورهمی های شبانه این خط را ضخیم تر و پر تر کنید تا ظاهری دراماتیک به صورتتان بدهد .

- تنوع محصول :

این خط چشم ماژیکی فوق العاده در یک رنگ مشکی بادوام موجود می باشد .

- مداد چشم لاین استایلر فاقد پرابن و مواد مضر شیمیایی :

خط چشم ماژیکی لاین استایلر استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، این خط چشم ماژیکی فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود . و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده ها در محصولات آرایشی هستند. چون خط چشم ارتباط مستقیمی با چشم دارد و همانطور که میدانید چشم اندامی حساس در بدن انسان می باشد در نتیجه استفاده از محصولات آرایشی فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است تا از خطرات و آسیب هایی که ممکن است به چشمتان وارد شود در امان باشید .

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
خط چشمماژیکی
خط چشمماندگاری بالا
خط چشمضد آب
خط چشمفاقد پاربن
خط چشمپایه گیاهی
خط چشمسبک
خط چشمتک رنگ(مشکی)
خط چشمفاقد سرب