خط چشم ماژیکی پرتی وولگار

Eyeliner Pen Liquid

ضدآب, فاقد مواد مضر, بادوام
*
390,000 تومان

- فواید خط چشم ماژیکی پرتی وولگار

این خط چشم ماژیکی با طراحی بسیار پیچیده و الهام گرفته از قلم های خوشنویسی قدیمی ظرافت چشمهای شما را بیشتر نمایان میکند. با این محصول منحصر بفرد میتوانید خطی ظریف و با دقت بسیار بالا در امتداد چشمان خود داشته باشید. از ویژگیهای خط چشم ماژیکی پرتی وولگار این است که با ماندگاری بالا و رنگدانه های قوی خود بهترین ونازک ترین خط چشم را برای شما خلق میکند. به محض کشیدن این خط چشم ماژیکی بروی پلک سریع خشک میشود. این خط چشم مایع بدون ایجاد تیرگی و ضد محو شدن و تغییر کردن ، در تمام طول روز تمیز و به بهترین شکل بروی چشمان شما باقی میماند. همچنین ضد آب نیز هست. این محصول فاقد مواد مضری چون پارابن ، سولفات و فتالات میباشد. کلیه محصولات پرتی وولگار پایه گیاهی دارد و فرمولاسیون آن بدون تست حیوانی میباشد

بادوام و ضد پخش شد
در پوست نفوذ نمیکند و سیاهی بر جا نمیگذارد
ضد آب
مدل اپلیکاتور خط چشم ماژیکی که منجر به سهولت کشیدن خط چشم میشود

- روش استفاده خط چشم ماژیکی پرتی وولگار

  • ابتدا پوست پلک خود را تمیز و خشک کنید.

  • برای ایجاد یک خط چشم نازک و همانند پر ، با نوک قلمو خط ظریفی روی گوشه بیرونی چشم بکشید. سپس نوک قلمو را از گوشه داخل چشم به سمت بیرون آن بکشید.

  • برای ضخیم تر شدن خط چشمتتان میتوانید لایه های بیشتری اضافه کنید. هرچه به قلمو فشارنسبتا نرمی وارد کنید، رنگدانه های بیشتری بطوریکدست روی پلک کشیده میشود .

- راهنمای خرید خط چشم ماژیکی پرتی وولگار

خط چشم ماژیکی پرتی وولگار با پایه و ساختار گیاهی ، ساخت کارخانه اکسیژن امریکا تنها با تنوع خط چشم ماژیکی مشکی برای شما عزیزان عرضه شده است.

بهترین خط چشم ماژیکی 2023
مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
خط چشممایع
خط چشمماژیکی
خط چشمماندگاری بالا
خط چشمضد آب
خط چشمفاقد پاربن
خط چشمپایه گیاهی
خط چشمسبک
خط چشمفاقد سرب
خط چشمتک رنگ(مشکی)