خط چشم مایع بلینک مدل خودکاری

LIQUID EYELINER PEN

ضدآب ضد ریزش به هنگام اشک ذیختن و یا مالیدن چشم ها بادوام
برند: blinc بلینک
*
650,000 تومان
- خط چشم مایع خودکاری :

خط چشم ها انواع مختلفی دارند یکی از آنها خط چشم مایع خودکاری است که راحترین و بهترین گزینه برای کشیدن انواع خطوط از نازک ترین تا ضخیم ترین خط ها به کار برده می شود. این خط چشم با داشتن اپلیکاتوری شبیه به ماژیک خیلی راحتر از انواع مختلف خط چشم مورد استفاده قرار می گیرد ، همچنین خیلی سریع تر از انواع خط چشم های مایع خشک می شوند. خط چشم مایع بلینک یک محصول منحصر به فرد بوده که لایه رنگی ضد آبی را برای شما به ارمغان می آورد. این خط چشم به خاطر ساختار خاصی که دارد به هیچ عنوان در اثر مالیدن و یا رطوبت محو و یا پخش نمی شود. این خط چشم مایع خودکاری ظاهری دراماتیک را در تمام طول روز به شما می دهد و نوک نمدی این خط چشم امکان استفاده راحت و آسان و با دقت را برای شما فراهم کرده است و به شما این امکان را می دهد که خط چشم مطلوبتان را از مدل خط نازک کلاسیک تا خط چشم مدل دراماتیک دنباله دار را ایجاد کنید. هر زمان نیاز به پاک کردن خط چشم مایع خود داشتید می توانید به راحتی با نوک انگشت و یا تنها با آب و فشار ملایم دست خط چشم را از روی پوستتان بردارید. خط چشم مایع خودکاری بلینک با وجود اینکه می تواند برای شما به عنوان یک تتوی موقت عمل کند ولی در پوست شما نفوذ نمی کند و سیاهی بر جای نمی گذارد و نیاز به هیچ گونه پاکننده قوی آرایشی که موجب بروز مشکلات و تا ثیرات منفی بر چشم و پوست هستند نمی باشد خط چشم یکی از اصلی ترین و پر کاربرد ترین لوازم آرایشی به شمار می رود که قابی را برای چشمان شما درست می کند و سبب می شود حالت چشمان شما به خوبی دیده شود و نواقص آن بر طرف گردد. خط چشم ها می توانند کاری کنند که چشمان شما بزرگتر و یا کوچکتر به نظر برسند و این موضوع سبب تغییرات چشمگیری در چهره شما خواهد شد ، از این رو باید در انتخاب خط چشم خود دقت لازم را داشته باشید.

-طرز استفاده :

به آرامی خطی را از گوشه داخلی چشم به سمت گوشه بیرونی بکشید.

خطی ممتد و در امتداد پلک بالایی و تا حد امکان نزدیک به محل رویش مژه ها بکشید.

اگر خط شما کج یا اشتباه شد ، با کمی آب و پنبه به راحتی مشکل را برطرف کنید.

می توانید تا قبل از خشک شدن لایه های بعدی را هم بکشید.

-پاک کردن :

آب یا فشار دست هیچکدام به تنهایی خط چشم را پاک نمی کند . تنها ترکیب مقدار زیادی آب گرم و فشار ملایم انگشتان یا فشار آب ، خط چشم را به راحتی از پوست شما پاک می کند . در پوست نفوذ نمی کند و سیاهی به جا نمی گذارد.

- عدم تست حیوانی :

تست لوازم آرایشی روی حیوانات نوعی سوء استفاده از آنها است که به قصد اطمینان از اثر بخشی و ضد حساسیت بودن لوازم آرایشی در انسان انجام می شوند. تمامی محصولات برند بلینک تست حیوانی ندارند.

- تنوع محصول :

خط چشم بلینک با پایه و ساختار گیاهی ، ساخت کارخانه اکسیژن امریکا تنها به رنگ مشکی برای شما عزیزان عرضه شده است.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
خط چشمماژیکی
خط چشممایع
خط چشمماندگاری بالا
خط چشمضد آب
خط چشمفاقد پاربن
خط چشمپایه گیاهی
خط چشمسبک
خط چشمفاقد سرب
خط چشمتک رنگ(مشکی)