خط چشم اکلیلی پرتی وولگار مدل هولوگرافی

HOLOGRAPHIC LIQUID EYELINER

مقاوم و ماندگار، با قابلیت خشک شدن سریع و ضد آب, فاقد پارابن، سولفات ها، فتالات و مواد مضر
500,000 تومان

- فواید خط چشم اکلیلی پرتی وولگار

خط چشم اکلیلی پرتی وولگار مدل هولوگرافی با داشتن قلمی نازک و فوق العاده نرم و روان می تواند خط چشم اکلیلی با جلوه رنگی فوق العاده زیبا و بی همتا را به شما بدهد. این خط چشم اکلیلی مایع با رنگ زیبای خود که درخشش و بازتابی خیره کننده دارد علاوه بر جلوه ی زیبایی که ایجاد میکند باعث درشت دیده شدن چشمان شما خواهد شد. از ویژگی های بارز این محصول ایجاد یک خط چشم اکلیلی بادوام، پر و بدون چین با قابلیت خشک شدن سریع و ضد آب می باشد. نکته مهم دیگر، این خط چشم مایع فاقد پارابن، سولفات و فتالات می باشد و حتی برای کسانی که چشمانی حساس دارند به راحتی قابل استفاده می باشد.

- روش استفاده خط چشم اکلیلی پرتی وولگار

  • با کمک قلموی این خط چشم خطی زیبا و ظریف را پشت پلک خود بکشید.
  • شما می توانید برای داشتن جلوه بیشتر خط چشم ضخیم تر و یا کشیده تر بر روی پلک خود بکشید یا پس از کشیدن خط چشم مشکی, از این خط چشم اکلیلی استفاده کنید تا جلوه درخشان تری داشته باشد.
  • این خط چشم به راحتی با یک پاک کننده آرایشی ملایم پاک میشود.

- راهنمای خرید خط چشم اکلیلی پرتی وولگار

خط چشم اکلیلی نقره ای پرتی وولگار, یا همان خط چشم هولوگرافی دارای بیس نقره ای بوده و در نور به صورت هفت رنگ خود را نمایش میدهد. این محصول فاقد مواد مضر موجود در بعضی از لوازم آرایش است و برای خانمهایی که علاوه بر زیبایی به سلامتی چشمان خود اهمیت میدهند انتخابی مناسب است.

بهترین خط چشم اکلیلی 2023