تصویر خط چشم بلینک مدل مویی
˂
  • تصویر خط چشم بلینک مدل مویی
  • تصویر خط چشم بلینک مدل مویی
˃

خط چشم بلینک مدل مویی Eyeliner

خط چشم مویی بلینک، یک مداد ضد آب برای چشم‌ها است که در 5 رنگ زیبا تولید شده است. این خط چشم مناسب برای چشم‌های حساس است و در صورت مالیدن چشم پاک نخواهد شد.

برند: blinc بلینک
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 730/693318
398,000 تومان

این چشم‌ها هستند که به صاحبانشان جذابیتی خاص می‌بخشند.

چشم‌ها دریچه روح هستند و چشمان یک فرد چیزهای زیادی درباره او می‌گویند، پس برای زیبایی هر چه بیشتر آنها باید کوشید و در کنار مراقبت‌های پوستی برای زیبایی آنها از لوازم آرایشی مانند خط چشم‌ها بهره برد.

خط چشم، برای جلب توجه چشم‌ها

یکی از روش‌هایی که از دیرباز برای زیبا سازی چشم‌ها بکار گرفته شده است، استفاده از خط چشم و مدل‌های مختلف آن بوده است.

اولین استفاده از آن به دوران مصر باستان برمی‌گردد. کلئوپاترا ملکه مصر، مواد آرایشی و عطر را عاشقانه برای پوست، مو و بدن خود استفاده می‌کرده است.

گذشت زمان فقط باعث پیشرفت و تغییرات در مد و زیبایی شده است. بطور مثال در زمان مصریان از پودر کوهل که شبیه سرمه بوده برای شفاف‌تر و بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌ها استفاده می‌شد.

خط چشم مویی بلینک، پیشرفتی در زیبایی

خط چشم مویی بلینک برای ایجاد یک خط ضد آب بسیار مناسب می‌باشد. از آنجائیکه تکنولوژی بلینک مانند سایر برندها نیست، همانند دیگر مداد چشم‌ها حتی در صورت گریه کردن و یا مالیدن چشم‌ها به‌راحتی محو و یا جمع نمی‌شود و زیر چشم نمی‌ریزد.

خط چشم بلینک راهکار موثر دیگری را معرفی می کند

این محصول ظاهری دراماتیک را در تمام طول روز به شما می‌دهد و در زمان پاک کردن می‌توانید به‌راحتی با دست و بدون استفاده از پاک کننده‌های قوی ( که آثار نامناسبی بروی چشم و پوست دارند ) آنها را از روی پوست خود پاک کنید.

مداد چشم مویی بلینک برای کسانی که چشمان حساس دارند و یا کسانی که از لنز استفاده می کنند بسیار مناسب است و توصیه می‌شود.

خط چشم مویی لینک در 5 رنگ زیبا و دلفریب برای شما عرضه شده است.

راهنمای استفاده از خط چشم مویی بلینک

مداد چشم بلینک را روی پوست خشک و تمیز استفاده کنید. مداد را به سمت گوش بکشید و خط را از گوشه داخل چشم بکشید. در ادامه خط نازکی در امتداد پلک بالایی و تا جایی که می‌شود نزدیک به خط رویش مژه‌ها بکشید. بعد از یک دقیقه می‌توانید برای پهن‌تر کردن خط کشیده شده، لایه دیگری را بکشید.

راهنمای پاک کردن خط چشم مویی بلینک

آب یا فشار به تنهایی مداد چشم بلینک را پاک نمی‌کند. تنها ترکیب مقدار زیاد آب گرم و فشار ملایم انگشتان، یک لیف یا فشار آب مداد چشم را به راحتی از پوست شما پاک می کند. در پوست نفوذ نمی‌کند و پخش نمی‌شود.

مشخصات فنی

خط چشم مایع
خط چشم ماندگاری بالا
خط چشم ضد آب
خط چشم فاقد پاربن
خط چشم پایه گیاهی
خط چشم سبک
خط چشم فاقد سرب
خط چشم رنگی
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند