خط چشم ژله ای بلینک

GEL EYELINER

ماندگاری بالا, بافت خامه ای, سهولت در کشیدن خط چشم, ضد لک و ضد عرق
برند: blinc بلینک
*
550,000 تومان

- فواید خط چشم ژله ای بلینک

خط چشم ژله ای بلینک با ماندگاری بالا و بافت خامه ای شکلش برای سهولت در کشیدن خط چشم طراحی شده است. این محصول ضد لک و ضد عرق است. ظرف این خط چشم کاسه ای است و بافت آن غلیظ و کرمی می باشد. برای استفاده از آن به یک براش با توجه به نیاز و مهارت شما درکشیدن خط چشم احتیاج است تا خط چشم دنباله دار پهن یا باریک خود را پشت پلک بکشید. خط چشم ژله ای برای افراد مبتدی راحت تر است. بافت این خط چشم ها به گونه ای است که روی پوست نازک پلک روان تر حرکت می کند، در نتیجه کنترل بهتری برای مانور دادن روی طرح خط چشم وجود دارد. همچنین این امکان وجود دارد تا از براش ها با سایز های مختلف استفاده کنید. شدت رنگ و امکان کشیدن خط چشم های متنوع از دیگر نقاط قوت خط چشم ژله ای بلینک است. این خط چشم با بافت فشرده و نرم و روان خود در دو رنگ مشکی و قهوه ای تیره عرضه شده است.

- روش استفاده خط چشم ژله ای بلینک

  • توجه داشته باشید برای استفاده بیشتر و بهتر از خط چشم ژله ای پس از هر بار مصرف درب محصول را ببندید.
  • بعد از زیرسازی مناسب برای پلک می توانید به کمک براش مناسب با توجه به مدل خط چشم دلخواه, با حرکتی نرم و روان اقدام به طراحی خط چشم خود کنید.
  • می توانید این خط چشم ژله ای را به تنهایی و یا پس از زدن سایه روی پلک خود بدون نگرانی از ریزش و یا پخش شدن بکشید.

- راهنمای خرید خط چشم ژله ای بلینک

این خط چشم ضد حساسیت و فاقد مواد شیمیایی و پارابن میباشد. این محصول در دو تنوع خط چشم ژله ای مشکی و خط چشم ژله ای قهوه ای موجود میباشد.

خط چشم ژلی قهوه ای و مشکی برند آمریکایی بلینک