خط چشم استودیومیکاپ مدل ژلی

LONG WEAR GEL EYELINER

دوام بالا ایجاد خطی بدون چین و لک
*
450,000 تومان
- خط چشم ژلی استودیومیکاپ :

این خط چشم ویژه دوام بالایی دارد . عالی در محل خود قرار میگیرد و یک خط پر ، بدون چین و لک ایجاد می کند . قلم فوق العاده ای که همراه این محصول می باشد به شکلی ویژه طراحی شده است که طیف وسیعی از خطوط را از نازک تا دراماتیک فراهم می آورد . خط چشم ها مدل های مختلفی دارند : ماژیکی ، مدادی ، ژلی ، مایع و ....... که شما می بایست با توجه به نیازتان آن را انتخاب کنید. خط چشم های ژلی که به تازگی جای خود را بین طرفدارانش باز کرده بهترین گزینه برای خانوم هاییست که به زیبایی چشم هایشان اهمیت می دهند زیرا استفاده از آن بسیار راحت است و حالت طبیعی تری به چشم ها می دهد . این محصول در ظرفی به اندازه ی 3 گرم تولید می شود و به همراه خود یک قلموی سرکج حرفه ای برای طراحی های متفاوت دارد . این محصولات ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست و ترکیباتش پایه گیاهی دارد .

- طریقه استفاده از محصول :

براش سرکج را داخل کاسه ی محصول فشار دهید و مقداری از این خط چشم ژلی را روی لبه ی کج براش قرار دهید.

برای کشیدن خط چشم، مچ دست خود را روی گونه یا پایین تر از آن قرار دهید تا دست شما بهترین فضا را برای حرکت از گوشه داخلی تا گوشه خارجی چشم داشته باشد.

نوک براش را در انتهای بیرونی چشم قرار دهید و خطی متمایل به سمت بیرون بکشید .

- خط چشم ژلی استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، این خط چشم فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود . و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده ها در محصولات آرایشی هستند. چون خط چشم ارتباط مستقیمی با چشم دارد و همانطور که میدانید از اهمیت بسزایی برخوردار است تا از خطرات و آسیب هایی که ممکن است به چشمتان وارد شود در امان باشید . چشم اندامی حساس در بدن انسان می باشد در نتیجه استفاده از محصولات آرایشی فاقد سرب و مواد شیمیایی .