خط چشم استودیومیکاپ مدل LONG WEAR

LONG WEAR EYE LINER

ضد عرق با دوام بالا پوشش کامل بدون ترک خوردگی و چین
*
370,000 تومان
- خط چشم long wear استودیومیکاپ  :

این خط چشم با ماندگاری بالا، محصولی خاص از برند حرفه‌ای استودیومیکاپ بوده که توسط یکی از کارخانه‌های تولیدی این کمپانی واقع در کشور آلمان به تولید رسیده است.

فرمول بخصوص این محصول ضد آب بوده و دارای ماندگاری بالایی می‌باشد، به نحوی که در اثر تعریق پلک در فصل تابستان و یا با برخورد آب از بین نرفته و جلوه‌ی خود را حفظ می‌نماید.

از دیگر ویژگی‌های ترکیب این محصول این است که می‌تواند به راحتی و با لطافت بر روی خط پلک سر خورده و خطی عاری از هر گونه چین و شکن و کاملا پر را ایجاد کند. همچنین، نوک باریک و نرم قلم این محصول این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید تنها با یک حرکت، خطی بسیار دقیق و تمیز را ایجاد کنید.

از دیگر ویژگی‌های کلیدی این محصول رنگ‌های خاص آن است که پیشنهاد می‌شود در قسمت عکس‌های محصول به آن ها توجه شود. برای داشتن ظاهری لطیف و حرفه‌ای در طول روز، یک خط نازک در کنار خط مژه بالایی بکشید. و برای داشتن ظاهری دراماتیک در هنگام شب، خط چشم را ضخیم کرده و آن را فراتر از خط طبیعی مژه امتداد دهید.

- خط چشم long wear ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، خط چشم long wear استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پارابن اثرات هورمونی دارد و می تواند ریسک سرطان سینه را افزایش دهد. پس حتما قبل از خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان تحقیق کنید که فاقد پارابن باشند.

تست رنگی خط چشم استودیومیکاپ مدل LONG WEAR :

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
خط چشممایع
خط چشمرنگی
خط چشمماندگاری بالا
خط چشمضد آب
خط چشمفاقد پاربن
خط چشمپایه گیاهی
خط چشمسبک
خط چشمفاقد سرب