رول ضد تعریق و دئودورانت زنانه لایت ژینووا حجم 50 میل

Xinova Light Anti Perspirant Deodorant & Whitening ّFor Women 50ml

ویژگی‌های محصول: خوشبو کننده- سفید و روشن‌کننده- نرم‌کننده- تنظیم میزان چربی پوست- بدون اثر تحریک کنندگی و خارش- حاوی ویتامین E- ماندگاری 72 ساعته-
38,000 تومان

بسیاری افراد دوست دارند توسط دئودورانت از تعریق بیش از حد بدن جلوگیری نمایند، بدین منظور در فرمول دئودورانت ها از ترکیبات نمک های آلومینیوم استفاده می شود، که بر روی منافذ خروجی عرق، پلاک ژل موقتی ایجاد می کنند، و منجر به کاهش تعریق می شوند.تنظیم حرارت بدن با استفاده از دئودرانت ها تحت تاثیر قرار نمی گیرد، چرا که قسمت های زیر بغل 1 درصد کل سطح بدن را تشکیل می دهند. لذا این نسبت بسیار کمتر از آن است که بتواند بر تنظیم حرارت بدن اثر بگذارد.

رول ضد تعریق و دئودورانت زنانه لایت ژینووا حجم 50 میل، با فرمولاسیونی عالی که ترکیبی از روغن های گیاهی مانند روغن کرچک، رزماری، بادام و … است یک محصول چندکاره بسیار موثر است که با کمک مواد آنتی باکتریال و ضد قارچ طبیعی، باکتری های موجود بر روی پوست را که باعث بوی بد بدن می شوند و خارش های طولانی مدت زیر بغل، که ناشی از رشد قارچ در این محل است را از بین می برد، همچنین این روغن ها به دلیل دارا بودن مقادیر بالای ویتامین E، موجب روشن شدن ناحیه زیر بغل می شوند. بافت سبک این محصول پس از استفاده، به سرعت، جذب بدن شده و هیچ نوع احساس چسبندگی روی پوست ایجاد نکرده و ردی روی لباس بجا نمی گذارد. وجود مواد نرم کننده در فرمولاسیون این محصول سبب نرمی پوست زیر بغل شده و احساس خارش ناشی از خشکی پوست را از بین می برد.

این محصول دارای عصاره ی رازیانه است که نوعی فیتو استروژن می باشد. استفاده از این دئودورانت ها در یک دوره شش ماهه تا یک ساله سبب کاهش موهای زائد می شود.