رژ لب براق استودیومیکاپ مدل لاستر

STUDIOMAKEUP Luster Gloss Lipstick

رژ لب براق لاستر استودیومیکاپ بسیار ظریف، براق و حاوی ویتامین A و E بوده و با 6 رنگ با نشاط و جذاب، بهترین نتیجه را بر روی لب‌ها به نمایش در می‌آورد.
*
375,000 تومان
- رژ لب براق لاستر استودیومیکاپ :

رژ لب براق لاستر استودیومیکاپ دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دست یابی به لب های نرم تر و سالمتر است . از رژ لبهایی استفاده کنید که ترکیبات و پایه ی کاملا گیاهی داشته باشند تا رطوبت لب هایتان را به بهترین حالت ممکن تامین کنند . یک رژ لب ظریف و براق با رنگ های با نشاط که یک نتیجه نهایی نرم و درخشان به لب ها می دهد . این رژ لب سبک وزن ، براق و نچسب است که رنگ هایی متنوعی با یک جلای پر زرق و برق به لبها می دهد . بسته بندی مدرن آن به اینصورت کار میکند که با کوچکترین فشاری به بدنه رژ لب ، رژ لب بیرون می آید فرمول خاص این محصول شامل ویتامین های A و E که باعث ایجاد آنتی اکسیدان محافظتی پوست می شوند به گونه ای طراحی شده که لبها پس از پاک کردن رنگ، همچنان نرم باقی می مانند . هر مشتری ای که می خواهد رنگ لبی با ظاهر ظریف ، شاداب و براق داشتته باشد به این محصول نیاز دارد. محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست.

- شما از چه ماتیکی برای چه مناسبتی استفاده می کنید؟

اگر ماتیکی برای استفاده روزانه میخواهید بهتر است از رژ لب هایی استفاده کنید که نه مات هستند نه خیلی براق بلکه مرطوب کننده می باشند . که سلامت لبهایتان را تضمین کنید .

اگر برای آرایش شب به رژ لبی نیاز دارید می توانید از رژ لب های شاین دار با رنگ های تیره تر استفاده کنید .

اگر برای صرف نهار با دوستتان یا مهمانی های عصرانه رژ لبی میخواهید بهتر است از رژ لبهای مات با رنگ های روشن تر استفاده کنید.

پس در انتخاب درست رژ لبتان دقت کنید چون با انتخاب درست رژ لب مخصوص به لبهایتان باعث همگام سازی لبهایتان می شوید و لب خود را به یک بوم نقاشی تبدیل میکنید.

- تنوع محصول :

این رژ لب در 6 رنگ متنوع در دسترس می باشد . با رنگ های رژ لبهایتان بازی کنید تا یک شاهکار آرایشی ایجاد کنید .

- رژ لب براق استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، رژ لب براق استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود . و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند در نتیجه استفاده از رژ لبها و مداد لبهای فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است .

تست رنگ رژ لب براق استودیومیکاپ مدل لاستر

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
رژ لب جامدفاقد سرب
رژ لب جامدفاقد پارابن
رژ لب جامدحاوی ویتامین
رژ لب جامدماندگاری بالا
رژ لب جامدرطوبت رسانی لب
رژ لب جامدپایه گیاهی
رژ لب جامدبراق
رژ لب جامدطبیعی