رژ لب مایع استودیومیکاپ مدل تیوپی

STUDIOMAKEUP Gloss Couleur Intense

خرید آنلاین رژ لب مایع تیوپی استودیومیکاپ با ماندگاری طولانی بر روی لب، درخشان کننده لب، تقویت کننده لب ها و حاوی مقدار غنی از ویتامین A و E، محصولی از کشور آمریکا
*
  • SGI-01
    SGI-01
  • SGI-07
    SGI-07
  • SGI-08
    SGI-08
200,000 تومان
- لبهاتون رو مومیایی نکنید !!

خشک شدن و پوسته پوسته شدن لب ها در زیر رژ لب هایی که استفاده میکنید اصلا ظاهر زیبایی ندارد و هر قدر لبها براق تر باشند صورت شاداب تر به نظر می رسد .رژلب مایع تویوپی استودیومیکاپ غنی شده از ویتامین های A و E بوده که بعنوان آنتی اکسیدان باعث تقویت لبها و درخشش آنها می شود . این رژ لب در عین حال که رنگدانه های قوی ای دارد بافت بسیار سبک و عاری از چسبندگی دارد که بر روی لب ها سنگینی نمیکند . ماندگاری بالایی دارد و در طول روز ظاهر خود را بدون ماسیدگی حفظ می نماید. رژلب مایع تویوپی گزینه ی مناسبی است برای درخشندگی لب ها که میتوانید بصورت کامل از این محصول برای پوشش لب ها استفاده نمایید و یا میتوانید از قلموی مخصوص لب برای پوشش دهی بیشتر این رژ لب استفاده کنید. وجه تمایز این محصول با دیگر محصلات موجود در بازار این است که برخلاف بسیاری از محصولات مشابه ، رژ لبهای استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن که بسیار مضر هستند برای سلامت پوست می باشند . همون طور که میدونید رژ لب از مهم ترین محصولات آرایشی محسوب میشه که باید به سلامت آن خیلی توجه کنید زیرا این محصول مستقیما با لب شما سروکار دارد و اگر در ترکیباتش از مواد شیمیایی استفاده شده باشد ممکن است در طول مدتی که روی لبها است خورده شود که این به مرور زمان سلامت مصرف کننده را به خطر می اندازد .اکثر رژلبها حاوی فلزات سنگین مضر مانند کادمیوم، منیزیم و کروم هستند. تمام این فلزات می توانند باعث بیماری های خطرناک و آسیب اندام شوند. مقدار کادمیوم بسیار زیاد می تواند خطر نارسایی کلیه را افزایش دهد. استفاده مکرر از رژ لب هایی که مواد شیمیایی خطرناک دارند می تواند تومورهای شدید معده ایجاد کند. در نتیجه استفاده از رژ لب فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است . با درخشندگی که روی لبها ایجاد میکند باعث می شود لبها ظاهری برجسته تر به خود بگیرند . اگر شما دنبال رژلبی برای داشتن لب های برجسته هستید رژ لب مایع تویوپی گزینه ی مناسبی برای شما است . محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکا است و ترکیباتش پایه گیاهی دارند .

- تنوع محصول :

این محصول در 3 رنگ متفاوت به بازار عرضه شده است. که شما عزیزان می توانید از این محصول هم به تنهایی استفاده کنید هم روی رژ لب های خودتان بزنید تا درخشنگی بیشتری به لبهایتان بدهید و باعث حجیم تر به نظر رسیدن آنها شوید .

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
رژ لب مایعفاقد سرب
رژ لب مایعفاقد پارابن
رژ لب مایعحاوی ویتامین
رژ لب مایعماندگاری بالا
رژ لب مایعرطوبت رسانی لب
رژ لب مایعپایه گیاهی
رژ لب مایعبراق
رژ لب مایعحجم دهنده