رژ لب مایع استودیومیکاپ مدل ونیر

STUDIOMAKEUP Veneer Lip Stain

رژ لب مایع ونیر محصولی از استودیومیکاپ دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دست یابی به لب‌های نرم‌تر و سالم‌تر و دارای ویتامین A و E می باشد. این محصول بدون جعبه می باشد.
*
397,000 تومان
-رژ لب مایع ونیر :

رژ لب مایع ونیر دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دست یابی به لب های نرم تر و سالمتر است. این محصول رنگ قابل توجه، بادوام، درخشان و کاملی را ارائه میکند. رنگهایی دلربا با درخشندگی و بانشاط از بی رنگ تا قرمزهای گرم را فراهم می آورد تا با هر سلیقه ای تطابق داشته باشد. شما با حرکت دادن راحت این رژلب به یک رنگ با نشاط با درخشتندگی باور نکردنی دست پیدا می کنید. محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست و ترکیباتش پایه گیاهی دارد. برای ماندگاری و ایجاد خواص آنتی باکتریایی از موم زنبور عسل در این محصول استفاده شده است. رژ لب یکی از اصلی ترین لوازم آرایش هایی است که هر خانمی به آن احتیاج دارد،حتی اگر خیلی هم اهل آرایش کردن نباشید حتما یک رژ لب را در کیف لوازم آرایشتان دارید. شما با استفاده از تنها یک رژ لب میتوانید یک تغییر اساسی در چهره تان ایجاد کنید و به چهرتان تغییر خوبی دهید.

- ویژگی رژ لب مایع ونیر استودیومیکاپ :

رژ لب مایع ونیر استودیومیکاپ یک رژلب تغذیه ای و سبک وزن است که با مواد اولیه خاص مرطوب کننده و بادوام طراحی شده است. فرمول خاص این محصول شامل ویتامین های A و E که باعث ایجاد آنتی اکسیدان محافظتی پوست می شوند به گونه ای طراحی شده که لبها پس از پاک کردن رنگ ، همچنان نرم باقی می ماند. حجم این محصول 2 میلی لیتر است. هر مشتری ای که به دنبال یک رژ لب مایع مجلل با یک بافت نرم کرمی می باشد که به راحتی روی لب قرار گیرد به این محصول نیاز دارد.

- رژ لب مایع ونیر استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، رژ لب های استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند در نتیجه استفاده از رژ لبها و مداد لبهای فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است .

تست رنگ رژ لب  مایع ونیر استودیومیکاپ
مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
رژ لب مایعمات
رژ لب مایعمخملی
رژ لب مایعفاقد سرب
رژ لب مایعفاقد پارابن
رژ لب مایعحاوی ویتامین
رژ لب مایعماندگاری بالا
رژ لب مایعرطوبت رسانی لب
رژ لب مایعپایه گیاهی