رژ لب استودیومیکاپ مدل مخملی

STUDIOMAKEUP Velour Lipstick

رژ لب مخملی استودیومیکاپ به لب‌ها ظاهری مات و مخملی می‌دهد و با ویتامین A و E باعث محافظت از پوست لب شده و از ترک خوردگی و خشکی آن جلوگیری می‌کند.
*
397,000 تومان
-رژ لب مخملی استودیومیکاپ :

رژ لب مخملی استودیومیکاپ در ابتدا بافت نرم و مخملی دارد ولی نمای نهایی که به لب های شما میدهد نمایی مات است.

این محصول در عین حال که بافتی مخملی دارد باعث نرمی و رطوبت رسانی به لب ها می شود. به طوری که پس از پاک کردن این رژ لب از روی لبهایتان همچنان حس نرمی و لطافت را روی لبهایتان دارید.

رژ لب باعث می شود یک رنگ و لعاب زیبایی به چهره خانم ها اضافه شود که با آن زیباتر به نظر برسند.

محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست و ترکیباتش پایه گیاهی دارد. برای ماندگاری و ایجاد خواص آنتی باکتریایی از موم زنبور عسل در این محصول استفاده شده است.

این رژ لب تنوع بسیار زیادی در رنگ بندی هایش دارد که شامل 12 رنگ کاربردی و دلربا می باشد.

- ویژگی رژ لب مخملی استودیومیکاپ :

با فرمول دقیق و ویژه، این رژ مات ژلی خشک نمی شود، بدون ترک خوردگی با توجه به حجم رنگدانه زیاد و جنس کرمی، پوشش مناسب را در یک بار استفاده در اختیار قرار می دهد. بسته بندی راحت و باریک آن امکان استفاده آسان را فراهم میکند و در هر نوع کیف لوازم آرایشی ای با هر اندازه ای جا میشود. فرمول خاص این محصول شامل ویتامین های A و E که باعث ایجاد آنتی اکسیدان محافظتی پوست می شوند به گونه ای طراحی شده که لبها پس از پاک کردن رنگ، همچنان نرم باقی می ماند. وزن این محصول 5/2 گرم می باشد. هر مشتری ای که به دنبال نمای لب زنده مات، بدون اینک لبها حس خشکی یا ترک خوردگی داشته باشند، به این محصول نیاز دارد. این رژ لب انتخاب فوق العاده ای برای استفاه روزانه می باشد.

- رژ لب مخملی استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه ، رژ لب های استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند . پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند در نتیجه استفاده از رژ لبها و مداد لبهای فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است .

تست رنگ رژ لب  مخملی استودیومیکاپ
مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
رژ لب جامدمات
رژ لب جامدمخملی
رژ لب جامدفاقد سرب
رژ لب جامدفاقد پارابن
رژ لب جامدحاوی ویتامین
رژ لب جامدماندگاری بالا
رژ لب جامدرطوبت رسانی لب
رژ لب جامدپایه گیاهی