رژ لب استودیومیکاپ مدل مرطوب کننده

STUDIOMAKEUP Rich Hydration Lipstick

رژ لب مرطوب کننده استودیومیکاپ ترکیبی از مواد اولیه ضد‌پیری، مرطوب‌کننده را داراست و حاوی ویتامین‌های A و E برای دستیابی به لب‌هایی نرم‌تر و سالم‌تر را است.
*
375,000 تومان
- رژ لب مرطوب کننده استودیومیکاپ :

از آنجایی که لب ها یکی از اجزای مهم صورت به حساب می آیند و به دلیل اینکه در معرض آفتاب و سرما و گرمای محیط قرار دارند حساس می باشند و باید از آنها مراقبت ویژه ای داشت. داشتن لب های خشک و ترک خورده نه تنها زیبایی ندارد بلکه بسیار آزار دهنده نیز هست. یکی دیگر از دلایل اصلی خشکی لب ها کمبود بعضی از ویتامین ها مانند : A و B و C می باشد پس اگر از محصولی برای لب هایتان استفاده کنید که این کمبود ویتامین را جبران کند کمک شایان ذکری به درمان و زیبایی لب های خود کرده اید. رژ لب مرطوب کننده استودیومیکاپ دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دست یابی به لب های نرم تر و سالمتر است.

محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست.

- ویژگی رژ لب مرطوب کننده استودیومیکاپ :

فرمول ویژه و کرمی آن ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دستیابی به لبهایی نرم تر و سالمتر است . به همراه بسته بندی مدرن براق، درجه بالایی از وضوح را با این رژ لب برای لبها ایجاد کنید.  ماندگاری رژ لب را می توانید ابتدا با زدن مداد لب بادوام به لبها بیشتر کنید. این رژ لب در 18 رنگ متنوع در دسترس می باشد. فرمول خاص این محصول شامل ویتامین های A و E که باعث ایجاد آنتی اکسیدان محافظتی پوست می شوند به گونه ای طراحی شده که لبها پس از پاک کردن رنگ، همچنان نرم باقی می مانند.

- چه کسانی به این محصول نیاز دارند ؟

هر مشتری ای که به دنبال یک رنگ فوری عالی می گردد و خواهان یک رژ لب بسیار مرطوب کننده و راحت می باشد. رژ لب مرطوب کننده ، بدون مواد شیمیایی و پارابن بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه، رژ لب مرطوب کننده استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند. پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود . و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند در نتیجه استفاده از رژ لبها و مداد لبهای فاقد سرب و مواد شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

تست رنگی رژ لب های مرطوب کننده استودیومیکاپ
مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
رژ لب جامدفاقد سرب
رژ لب جامدفاقد پارابن
رژ لب جامدحاوی ویتامین
رژ لب جامدماندگاری بالا
رژ لب جامدرطوبت رسانی لب
رژ لب جامدپایه گیاهی
رژ لب جامدبراق
رژ لب جامدطبیعی