رژگونه پودری پرتی وولگار

Make Them Blush Powder Blush

ماندگاری طولانی و رنگدانه بالا, در طیف متنوع درخشان و مات, کاملا فشرده، به هیچ وجه پودر نمی شود، بدون ریزش
*
635,000 تومان

- فواید رژگونه پودری پرتی وولگار

رژگونه پودری پرتی وولگار چهره شما را بیدار می کند و براقیت طبیعی و درخشانی را برای گونه های شما ایجاد می کند. این فرمول صاف ابریشمی ماندگاری طولانی و رنگدانه بالایی دارد. این رژگونه پودری در طیفی از رنگهای درخشان، ساتن و مات ارائه می‌شود که می‌توان از هر کدام به تنهایی یاه به صورت ترکیبی استفاده نمود تا رنگ های چند بعدی را به نمایش بگذارد و چهره شما را صاف و درخشان نماید.

رژ گونه پرتی وولگار بدلیل بافت نرم و فرمولاسیون ویژه خود برای همه انواع پوست مناسب است. رژ گونه پرتی وولگار با بافت نرم و ابریشمی خود به گونه ها حالت زرق و برق و شاین فوق العاده ای میدهد. این محصول جلوه ای مات و ساتنی دارد و حالت انعکاس لرزان نور را به گونه های شما میدهد.

این رژگونه در بسته بندی 6 گرمی ارائه میگردد.

مزایا:

  • بدون ریزش
  • کاملا فشرده, به هیچ وجه پودر نمیشود
  • ماندگاری طولانی و رنگدانه بالا

- روش استفاده رژگونه پودری پرتی وولگار

  • رنگ رژگونه را بر اساس رنگ پوست تان انتخاب کنید تا تاثیر بیشتری در برجسته شدن گونه ها داشته باشد. پوست های سفید رژگونه های صورتی، پوست های گندمی رژگونه های آجری و نارنجی، پوست های سبزه رژگونه های تیره برایشان مناسب است.

  • رژگونه زدن یکی از مراحل اصلی آرایش کردن است که به مهارت های خاصی نیاز دارد, رژگونه تکمیل کننده آرایش است و باعث میشود گونه ها زیباتر شوند. اگر میخواهید حرفه ای رژگونه بزنید و گونه های برجسته ای داشته باشید باید بر اساس فرم صورت تان رژگونه بزنید تا اشکالات فرمی صورت را هم برطرف کنید.

- راهنمای خرید رژگونه پودری پرتی وولگار

رژگونه پودری پرتی وولگار در 8 رنگ متفاوت در طیف های مات و درخشان ارائه میشود.

بهترین رژگونه پودری مات 2023 برند آمریکایی پرتی وولگار
مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
رژگونهبافت پودری
رژگونهماندگاری بالا
رژگونهسبک
رژگونهفاقد پاربن
رژگونهفاقد چربی