رژگونه استودیومیکاپ مدل ماتیکی

CRÈME BLUSH STICK

ایجاد درخشش واقعی مطابق با تمامی رنگهای پوست مناسب برای ایجاد هایلایت روی گونه حاوی موم و استرهای طبیعی، روغن آفتابگردان، روغن زیتون و روغن جوجوبا.
*
299,000 تومان
- رژگونه استودیومیکاپ مدل ماتیکی :

رژ گونه کرمی ماتیکی استودیو میکاپ با هر رنگ پوستی تطابق می یابد. این رژ گونه ویژه و خالص بوده و فرمول جادویی آن شامل موم‌ها و استرهای طبیعی در کنار روغن آفتابگردان، روغن زیتون و روغن جوجوبا به تنفس پوست کمک می کنند. این رژگونه برای ایجاد رنگ یکنواخت بر روی صورت و لب‌ها استفاده می‌شود. همچنین از این محصول می‌توانید برای هایلایت کردن و شکل دادن استخوان‌های گونه در عین ایجاد یک رنگ گرم درخشان، استفاده کنید. این محصول را هم به تنهایی هم روی کرم پودر خود می توانید استفاده کنید. محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست. وزن این محصول 10 گرم می باشد.

- رژگونه را مناسب با فصل انتخاب کنید :

بهتر است متناسب با فصل، رنگ رژگونه مورد نظرتان را انتخاب کنید. مثلا در پاییز و زمستان به علت خشکی و سرمای هوا پوست ها دچار خشکی و کم آبی می شوند . بهتر است در این فصل ها از رژگونه هایی اسفاده شود که به جای حالت پودری حالت کرمی داشته باشد تا راحت تر روی پوست ترکیب شود. در این فصل ها بهتر است از رنگ های گرم تر با تناژ تیره تر استفاده شود . و در تابستان فرصتی عالی برای امتحان کردن رنگ های روشن تر است. فرقی نمی کند که از رنگ های زنده و درخشان استفاده کنید یا رنگ های خنثی و نرم یا حتی رنگ های کمرنگ، بهتر است رنگ رژگونه شما بهترین همخوانی را با لباس تان داشته باشد.

- تنوع محصول :

این محصول در 3 طیف رنگی متفاوت به بازار عرضه شده است.

• هلویی

• صورتی

• طلایی

- رژگونه استودیومیکاپ ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه، رژگونه های استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند. پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پس انتخاب محصولی که فاقد مواد مضر باشد برای سلامت پوست از اهمیت بسزایی برخوردار است.

تست رنگ رژگونه استودیومیکاپ مدل ماتیکی

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
رژگونهبافت کرمی
رژگونهماندگاری بالا
رژگونهسبک
رژگونهفاقد پاربن
رژگونهفاقد چربی