رژگونه کرمی ماتیکی استودیومیکاپ

CRÈME BLUSH STICK

ایجاد درخشش واقعی, مطابق با تمامی رنگهای پوست, مناسب برای ایجاد هایلایت روی گونه, حاوی موم و استرهای طبیعی، روغن آفتابگردان، روغن زیتون و روغن جوجوبا.
*
350,000 تومان

- فواید رژگونه کرمی ماتیکی استودیومیکاپ

رژ گونه کرمی ماتیکی استودیومیکاپ با هر رنگ پوستی تطابق دارد. این رژگونه کرمی ویژه و خالص بوده و فرمول جادویی آن شامل موم‌ها و استرهای طبیعی در کنار روغن آفتابگردان، روغن زیتون و روغن جوجوبا به تنفس پوست کمک می کنند. این رژگونه برای ایجاد رنگ یکنواخت بر روی صورت و لب‌ها استفاده می‌شود. همچنین از این محصول می‌توانید برای هایلایت کردن و شکل دادن استخوان‌های گونه درعین ایجاد یک رنگ گرم درخشان، استفاده کنید. این محصول را هم به تنهایی و هم روی کرم پودر خود می توانید استفاده کنید. محصولات استودیومیکاپ ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست. وزن این محصول 10 گرم می باشد.

مزایا:

-حاوی موم و استرهای طبیعی

-حاوی روغن آفتابگردان, روغن زیتون و روغن جوجوبا

- روش استفاده رژگونه کرمی ماتیکی استودیومیکاپ

  • بهتر است متناسب با فصل، رژگونه مورد نظرتان را انتخاب کنید. مثلا در پاییز و زمستان به علت خشکی و سرمای هوا پوست ها دچار خشکی و کم آبی می شوند. بهتر است در این فصل ها از رژگونه کرمی به جای رژگونه پودری استفاده کنید تا راحت تر روی پوست ترکیب شود. در این فصل ها بهتر است از رنگ های گرم تر با تناژ تیره تر استفاده شود. و در تابستان فرصتی عالی برای امتحان کردن رنگ های روشن تر است. فرقی نمی کند که از رنگ های زنده و درخشان استفاده کنید یا رنگ های خنثی و نرم یا حتی رنگ های کمرنگ، بهتر است رنگ رژگونه شما بهترین همخوانی را با لباس تان داشته باشد.

- راهنمای خرید رژگونه کرمی ماتیکی استودیومیکاپ

رژگونه ماتیکی استودیومیکاپ در 3 طیف رنگی متفاوت به بازار عرضه شده است. • هلویی • صورتی • طلایی

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه، رژگونه کرمی استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند. پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پس انتخاب محصولی که فاقد مواد مضر باشد برای سلامت پوست از اهمیت بسزایی برخوردار است.

بهترین رژگونه کرمی ماتیکی 2023 برند اورجینال آمریکایی استودیومیکاپ
مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
رژگونهبافت کرمی
رژگونهماندگاری بالا
رژگونهسبک
رژگونهفاقد پاربن
رژگونهفاقد چربی