ریمل بلینک مدل تقویت کننده و بلند کننده

MASCARA AMPLIFIED

ضد آب، ضد عرق و مقاوم در برابر پوسته پوسته شدن بادوام بلند کننده و حجم دهنده
برند: blinc بلینک
*
610,000 تومان
- مژه ها را ویتامینه کنید :

پس از یک دهه رشد و توسعه ریمل تقویت کننده بلینک، حجم و طولی باور نکردنی، مژه سازی جذاب و فریبنده ای را فراهم می کند و تمام اینها با خواص بادوام (ضد ضربه، ضد عرق، ضد آب و مقاوم در برابر پوسته پوسته شدن ) ریمل اصلی ما را ارائه می کند که همواره مورد پسند خانم ها بوده است. ریمل تقویت کننده بلینک، مژه ها را با پوششی براق ، حجم دهنده و بلند کننده ای که پوششی لوله ای ظریف ضد آب را اطراف مژه ها نمایان می شود در بر می گیرد به عبارتی ریمل بلینک مژه های جدیدی را روی مژه شما ب صورت پوششی لوله ای می سازد. برخلاف فرمول اصلی ما ، ریمل تقویت کننده بلینک، بسیار شبیه به ریمل مرسوم استفاده می شود و امکان اضافه کردن لایه های بیشتر برای رسیدن به ظاهر و زیبایی مورد نظر را می دهد از آنجایی که به خیسی ریمل های معمول نیست، می توانید دوباره و در صورت نیاز بعد از خشک شدن، لایه های بعدی را بزنید. ریمل ارتباط مستقیمی با سلامت و زیبایی چشم های شما دارد و به دلیل تماس طولانی که با چشم ها دارد، باید اصولی انتخاب، آزمایش و استفاده شود. به همین دلیل می خواهیم به شما در انتخابی هوشمندانه که با یک تیر چند نشان را بزنید،کمک کنیم چرا که ریمل منتخبی ما هم مژه ها را تقویت و هم پرپشت و مراقبت می کند.

- طرز استفاده :

.ریمل تقویت کننده بلینک را روی مژه های تمیز و خشک استفاده کنید. ریمل تقویت کننده بلینک را تا رسیدن به درجه مورد نظر حجم، طول و مجزا شدن مژه ها روی مژه ها بزنید.

در صورت تمایل میتوانید لایه های یشتری را اضافه کنید.

-تنوع محصول :

این ریمل تقویت کننده با ساختار و پایه گیاهی ساخت کارخانه اکسیژن امریکا می باشد و در دو رنگ مشکی و قهوه ای تیره عرضه شده است.

- طریقه پاک کردن :

پاک کردن ریمل تقویت کننده بلینک بسیار ساده است و نیازی به هیچ گونه پاک کننده لوازم آرایش نمی باشد. به سادگی با آب گرم و با فشار ملایم دست ریمل به صورت فتیله ای از مژه ها برداشته می شود. در حقیقت فتیله های کوچک این ریمل را ( که همان بخش های اضافه شده به مژه شماست ) در دستتان می بینید و به راحتی و بدون باقی ماندن سیاهی از مژه ها برداشته می شود .

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
ریمل(ماسکارا)حجم دهنده
ریمل(ماسکارا)بلند کننده
ریمل(ماسکارا)جدا کننده
ریمل(ماسکارا)حالت دهنده
ریمل(ماسکارا)تقویت کننده
ریمل(ماسکارا)ضد آب
ریمل(ماسکارا)ماندگاری بالا
ریمل(ماسکارا)فاقد پاربن
ریمل(ماسکارا)فاقد سرب
ریمل(ماسکارا)تویوب مژه
ریمل(ماسکارا)رنگی