ریمل استودیومیکاپ مدل ضد آب

WATERPROOF MASCARA

فرموله شده با یک پلیمر خاص و روغنهای نارگیل و انبه افزایش مقاومت در برابر آب ایجاد رطوبت و انعطاف پذیری مژه ها
*
400,000 تومان
- ریمل ضدآب استودیومیکاپ:

ریمل ضد آب استودیومیکاپ یکی از محصولات با کیفیت این برند معتبر است. این ریمل دارای ویژگی ضد آب است و با تعرق این ریمل از بین نخواهد رفت. این مدل به وسیله‌ی نوعی پلیمر بسیار مقاوم در برابر آب فرموله شده است تا بتواند ماندگاری طولانی مدت روی مژه‌ها را برای شما به ارمغان بیاورداین کالا کیفیت بالای این ریمل برای تمامی شرایط جوی مناسب است و در گرما یا باران از بین نمی‌رود. این مدل به ابروهای شما آسیب نمی‌رساند و با استفاده از آن می‌توانید زیبایی مژه‌تان را چندین برابر کنید. استودیومیکاپ در ساخت این مدل از روغن‌های نارگیل و انبه استفاده کرده است. این ترکیب موجب سلامت بیشتر مژه‌ هایتان می‌شود و با استفاده از این محصول رطوبت مناسب برای مژه‌ها فراهم می‌شود. کیفیت بالای این کالا موجب شده است که مژه زدن مکرر موجب شکستگی مژه ها نشود. یکی دیگر از امکانات این مدل ماندگاری طولانی آن است و با استفاده از ریمل ضد آب استودیو میکاپ مژه هایتان انعطاف پذیرتر می‌شود.

- راهنمای استفاده:

ریمل زدن بر روی مژه‌ها را از قسمت گوشه خارجی چشم شروع کرده و به سمت گوشه داخلی چشم حرکت کنید. برای حجیم کردن، مژه‌ها را به صورت زیگزاگی حالت دهید (از ریشه به سمت نوک مژه) می‌توانید تا زمانی که ریمل بر روی مژه‌ها خشک نشده، به تعداد دفعات دلخواه آن را بر روی مژه‌ها پوشش دهید.

- ریمل ضدآب استودیومیکاپ، بدون مواد شیمیایی و پارابن :

بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه، ریمل ضدآب استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن هستند. پارابن ها به صورت ترکیبی در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و یکی از رایج ترین انواع نگهدارنده های در محصولات آرایشی هستند. پارابن اثرات هورمونی دارد و می تواند ریسک سرطان سینه را افزایش دهد. پس حتما قبل از خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان تحقیق کنید که فاقد پارابن باشند.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
ریمل(ماسکارا)جدا کننده
ریمل(ماسکارا)حالت دهنده
ریمل(ماسکارا)تقویت کننده
ریمل(ماسکارا)ضد آب
ریمل(ماسکارا)ماندگاری بالا
ریمل(ماسکارا)فاقد پاربن
ریمل(ماسکارا)فاقد سرب
ریمل(ماسکارا)تک رنگ(مشکی)