ریمل بلینک مشکی (سایز مسافرتی)

(MASCARA BLACK (TRAVEL SIZE

ضد آب بدون ریزش و پخش شدن با ریزش اشک و مالیدن چشم بلند کننده و حجم دهنده مناسب برای چشم های حساس ظاهر مناسب و ماندگاری بالا
برند: blinc بلینک
*
400,000 تومان
- دیگر مژه هایتان را رنگ نکنید، تیوب شان کنید.

بلینک تکنولوژی جدید و منحصر بفردی را در ریمل ارائه کرده که پوششی ضد آب روی مژه های شما ایجاد می کند که با پوشش ریمل های معمولی کاملا متفاوت است . با یکبار استفاده ، تمام مژه های شما را می پوشاند و در صورت ریزش اشک از چشم و یا مالیدن چشمها نمی ریزد ، پخش نمی شود ، بدشکل و ورقه ورقه نمی شود. ریمل بلینک با تکنولوژی منحصر بفرد با ایجاد یک تیوب بر روی مژه ها که بسیار بلندتر از مژه های شماست، موجب بلند سازی شده بنابراین ، مژه های شما را بطور طبیعی بلند نمایش میدهد و یا با حجم دادن و بلند کردن مژه ها ظاهری بسیار طبیعی به شما می دهد که در تمام روز طول ماندگار است .شما می توانید ریمل بلینک را به سادگی که دیگر نیازی به مژه مصنوعی و ظاهر مصنوعی آن نخواهید داشت استفاده کنید ریمل بلینک از لحاظ بالینی ، مورد آزمایش قرار گرفته است و تاثیر تحریک بالینی ندارد. این ریمل برای چشمهای حساس ، کسانی که از لنز استفاده می کنند و افراد فعال جویای ریمل مناسب است و ظاهر ، ماندگاری و پاک کردن آن بی رقیب است . نقش ریمل مانند سایر لوازم آرایشی بسیار محسوس و حائز اهمیت است با استفاده از لوازم آرایشی مرغوب و با کیفیت می توان به آرایشی دلخواه دست پیدا کرد. لوازم آرایشی ای که برای چشم ها استفاده می شود باید دارای کیفیت بالاتری باشد زیرا چشم ها یکی از اعضای مهم بدن می باشد چشم ها عضو بسیار حساسی هستند که در مراقبت از آن ها باید نهایت تلاش را کرد. چشمان بسیاری از خانم بسیار حساس تر از بقیه هستند و با استفاده از ریملی که کیفیت مناسب را نداشته باشد تا مدت ها دچار حساست، سوزش و قرمزی می شود. بنابراین باید برای انتخاب ریمل دقت کافی کرد.

- راهنمای استفاده از ریمل بلینک :

محصول را روی مژه های خشک و تمیز استفاده کنید.

در صورت تمایل قبل از دو دقیقه لایه دوم را روی مژه ها بکشید.

برای رسیدن به حجم و طول مورد نظر مژه ها و مجزا بودن مژه ها از هم ، قبل از خشک شدن ریمل بلینک لایه های بعدی را بزنید.

- نکته :

بعد از خشک شدن ریمل روی مژه ها ( یعنی بعد از 2 دقیقه ) ، اضافه کردن لایه های بعدی امکان پذیر نیست.

- تنوع محصول :

ریمل بلینک با سایز اصلی خود در 6 رنگ بندی متنوع تولید شده است ولی این محصول در سایز مسافرتی خود فقط به رنگ مشکی عرضه شده است.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
ریمل(ماسکارا)ضد آب
ریمل(ماسکارا)تویوب مژه
ریمل(ماسکارا)بلند کننده
ریمل(ماسکارا)جدا کننده
ریمل(ماسکارا)حجم دهنده
ریمل(ماسکارا)ماندگاری بالا
ریمل(ماسکارا)فاقد پاربن
ریمل(ماسکارا)فاقد سرب
ریمل(ماسکارا)تک رنگ(مشکی)