ریمل پرتی‌ وولگار

Pretty Vulgar Mascara

ریمل پریتی‌وولگار با قلموی منحنی شکل خود تمامی مژه‌ها را شانه کرده، حجم و طول بیشتری به مژه‌ها می‌بخشد. همچنین از پوسته پوسته شدن و خرده ریمل رهایی خواهید یافت.
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 514/408501
*
530,000 تومان
-ریمل پرتی وولگار :

این ریمل با قلموی منحنی شکل منحصربفرد خود تمامی مژه ها را شانه کرده ، حجم و طول بیشتری به مژه های شما میدهد .

رنگدانه های سیاه و غنی و همچنین ماندگاری بالای این محصول، کیفیت آن را دو چندان میکند. تنها با یکبار زدن این ریمل پوشش عمیق و تیره به مژه ها میدهد و آنها را بسیار حجیم ترمی کند طراحی جعبه و ظرف بسیار لوکس این ریمل الهام بخش زندگی آزادانه و لاکچری است.

فرمولاسیون این ریمل فاقد مواد مضری همچون پارابن ، سولفات و فتالات میباشد. از نکات مهم دیگری اینکه اولا این محصول بدون تست حیوانی تولید شده است. به این معنی که برای تولید این محصول روی هیچ حیوانی آزمایشی صورت نگرفته است. دوما فاقد گلوتن میباشد. سوما پایه گیاهی دارد.

ویژگیهای ریمل پرتی وولگار:

از ویژگی های ریمل پرتی وولگار، قلمو منحنی آن است که به مژه ها حجم، انحنا و طول دراماتیک می بخشد. فرمولاسیونی با ماندگاری بالا و غنی شده سرشار از ویتامین B5 که به رطوبت رسانی و ضخیم شدن دانه های مژه کمک میکند.

با استفاده از این ریمل منحصر بفرد با رنگدانه های قابل انطباق ، میتوانید مژه های بدون کرک ( ریز مژه ) داشته باشید. همچنین از پوسته پوسته شدن و خرده ریمل رهایی یافته اید.

راهنمای استفاده :

برای زیبائی بیشتر مژه ها و دراماتیک کردن آنها ابتدا از پرایمر Down Below پرتی وولگاراستفاده کنید برای ایجاد یک حجم پایه و بلندی مناسب مقداری از ریمل را از سمت بالا به حالت فر دادن روی مژه بمالید تا حجم مژه ها لیفت و تقویت شود. این انحنای جادویی برس ریمل پرتی وولگارطوری طراحی شده است که براحتی هر دانه مژه را در برمیگیرد. این برس جادوئی را بصورت افقی به نوک مژه ها به سمت پایین بکشید. همانطور که مژه ها را برس میزنید به حالت چرخشی نوک برس جادوی را به سمت پایین فر بدهید. برای حجم بیشتر می توانید برس را از پهلو روی مژه ها حرکت دهید. زمانیکه برس را افقی نگهدارید نوک مژه ها را از داخلی ترین و بیرونی ترین قسمت آن پوشش میدهید.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
ریمل(ماسکارا)حجم دهنده
ریمل(ماسکارا)بلند کننده
ریمل(ماسکارا)جدا کننده
ریمل(ماسکارا)حالت دهنده
ریمل(ماسکارا)تقویت کننده
ریمل(ماسکارا)ضد آب
ریمل(ماسکارا)ماندگاری بالا
ریمل(ماسکارا)فاقد پاربن
ریمل(ماسکارا)فاقد سرب
ریمل(ماسکارا)تک رنگ(مشکی)