ریمل بلینک (باخاصیت تیوب کنندگی)

MASCARA

ضد آب بدون ریزش و پخش شدن با ریزش اشک و مالیدن چشم بلند کننده و حجم دهنده مناسب برای چشم های حساس ظاهر مناسب و ماندگاری بالا.
برند: blinc بلینک
*
595,000 تومان
- دیگر مژه هایتان را رنگ نکنید، تیوب شان کنید.

بلینک تکنولوژی جدید و منحصر بفردی را در ریمل ارائه کرده که پوششی ضد آب روی مژه های شما ایجاد می کند که با پوشش ریمل های معمولی کاملا متفاوت است . با یکبار استفاده ، تمام مژه های شما را می پوشاند و در صورت ریزش اشک از چشم و یا مالیدن چشمها نمی ریزد ، پخش نمی شود ، بدشکل و ورقه ورقه نمی شود. ریمل بلینک با تکنولوژی منحصر بفرد با ایجاد یک تیوب بر روی مژه ها که بسیار بلندتر از مژه های شماست، موجب بلند سازی شده بنابراین ، مژه های شما را بطور طبیعی بلند نمایش میدهد و یا با حجم دادن و بلند کردن مژه ها ظاهری بسیار طبیعی به شما می دهد که در تمام روز طول ماندگار است .شما می توانید ریمل بلینک را به سادگی که دیگر نیازی به مژه مصنوعی و ظاهر مصنوعی آن نخواهید داشت استفاده کنید ریمل بلینک از لحاظ بالینی ، مورد آزمایش قرار گرفته است و تاثیر تحریک بالینی ندارد. این ریمل برای چشمهای حساس ، کسانی که از لنز استفاده می کنند و افراد فعال جویای ریمل مناسب است و ظاهر ، ماندگاری و پاک کردن آن بی رقیب است . نقش ریمل مانند سایر لوازم آرایشی بسیار محسوس و حائز اهمیت است با استفاده از لوازم آرایشی مرغوب و با کیفیت می توان به آرایشی دلخواه دست پیدا کرد. لوازم آرایشی ای که برای چشم ها استفاده می شود باید دارای کیفیت بالاتری باشد زیرا چشم ها یکی از اعضای مهم بدن می می باشد چشم ها عضو بسیار حساسی هستند که در مراقبت از آن ها باید نهایت تلاش را کرد. چشمان بسیاری از خانم بسیار حساس تر از بقیه هستند و با استفاده از ریملی که کیفیت مناسب را نداشته باشد تا مدت ها دچار حساست، سوزش و قرمزی می شود. بنابراین باید برای انتخاب ریمل دقت کافی کرد.

- معرفی برند بلینک :

نام برند آرایشی چشم Blinc با تفکر و تعمق آغاز شد چرا که با وجود تعداد زیادی از برند های آرایشی در جهان، هیچ کدام مشکلات سنتی مرتبط با ریمل مژه و ابرو را حل نکرده اند. مشکلاتی از جمله چسبیده شدن مژه ها، لکه دار شدن پلک و پوست در زمان ریمل زدن، پوسته پوسته شدن و ریزش ریمل ها پس از بررسی این موضوع، متوجه شدند که همه ی ریمل های سنتی ،رنگ های مبتنی بر پایه روغن دارند پس تصمیم گرفتند رویکرد دیگری را بیابند. ایجاد یک ریمل خرده مژه دار مبتنی برپایه روغن با نکات منفی گذشته، منطقی نبود. پس Blinc خود را به جهان با تکنولوژی "تیوب کردن مژه" معرفی کرد و علاوه بر حل نقاط منفی مرتبط با ریمل های سنتی، مصرف کنندگان دیگر نیازی به استفاده از پاک کننده های آرایشی را ندارند چرا که Blinc هر دو مشکل را برطرف کرده است. امروز، برند آرایشی بلینک در فلوریدای ایالات متحده واقع شده است. محصولات بلینک در بیش از سی کشور فروخته می شود و همچنان برای ایجاد نوآوری و کیفیت در صنعت آرایش چشم بی وقفه در تلاش هستند. چیزی که باعث می شود محصولاتشان متفاوت باشد، این است که آنها ریمل های بدون مشکلات گذشته و با ماندگاری بالا را ارائه می دهند که پاک کردن آن نیز بدون مشکل است. آنها از این طریق تمامی مشکلات ریملهای سنتی را در همه چیز از جمله ریزش ریمل در اشک های شادی، خوابیدن، عبور از خط پایان در ماراتن، برطرف کردند. بلینک می خواهد احساس اعتماد به نفس کنید که شما می توانید هر کاری را انجام دهید،با دانستن اینکه آرایشتتان کامل به نظر می رسد و هر زمانی اراده کردین آن را بدون در نظر گرفتن مشکلی پاک کنید. ریمل بلینک محصول کشور آمریکا با تکنولوژی نوین و منحصر به فرد در صنعت زیبایی برای چشمان شما ارائه شده است . محصولات بلینک به خاطر پیشی گرفتن از دیگر محصولات آرایشی مرسوم ،در رده بهترینهای دنیا قرار گرفته است و بعنوان لاکچری ترین برند آمریکا در فروشگاه های سیفورا ثبت شده است.اما فقط به حرفهای ما اکتفا نکنید و خودتان امتحان کنید. همچنین تمامی محصولات این برند فاقد تست حیوانی می باشند.

- راهنمای استفاده از ریمل بلینک :

محصول را روی مژه های خشک و تمیز استفاده کنید .

در صورت تمایل قبل از دو دقیقه لایه دوم را روی مژه ها بکشید .

برای رسیدن به حجم و طول مورد نظر مژه ها و مجزا بودن مژه ها از هم ، قبل از خشک شدن ریمل بلینک لایه های بعدی را بزنید .

- نکته :

بعد از خشک شدن ریمل روی مژه ها ( یعنی بعد از 2 دقیقه ) ، اضافه کردن لایه های بعدی امکان پذیر نیست.

- تنوع محصول :

این محصول در 6 رنگ عرضه شده است

• سبز تیره

• بنفش تیره

• آبی تیره

• قهوه ای متوسط

• قهوه ای تیره

• مشکی

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
ریمل(ماسکارا)حجم دهنده
ریمل(ماسکارا)بلند کننده
ریمل(ماسکارا)حالت دهنده
ریمل(ماسکارا)جدا کننده
ریمل(ماسکارا)تقویت کننده
ریمل(ماسکارا)ضد آب
ریمل(ماسکارا)ماندگاری بالا
ریمل(ماسکارا)فاقد پاربن
ریمل(ماسکارا)فاقد سرب
ریمل(ماسکارا)تویوب مژه
ریمل(ماسکارا)رنگی