سایه چشم استودیومیکاپ مدل چهارگانه سافت بلند

SOFT BLEND EYESHADOW QUAD

همخوانی چهار رنگ سایه, دارای ماندگاری بالا و پوشش عالی
*
690,000 تومان

- فواید سایه چشم استودیومیکاپ مدل چهارگانه سافت بلند

سایه چهارتایی استودیومیکاپ رنگ هایی دارد که به طور کامل با یکدیگر همخوانی دارند و ماندگاری و رنگ شگفت انگیزی به ارمغان می آورند. این سایه ها دارای حالت کرمی زیادی هستند که به راحتی با یکدیگر ترکیب شده تا رنگ بادوامی ایجاد نمایند. این رنگ ها را می توانید به تنهایی، دوتایی و سه تایی یا لایه بندی شده استفاده کنید تا به نتیجه ای متفاوت از تمامی تجارب قبلی خود دست یابید. محصولات چشم استودیومیکاپ ضد چین و چروک، ضد پیری، ضدآب و ضدلک می باشند و بافت بسیار نرمی دارند.

مزایا:

  • ضد چین و چروک
  • ضد آب و ضد لک
  • بافت بسیار نرم
  • رنگدانه بالا

- روش استفاده سایه چشم استودیومیکاپ مدل چهارگانه سافت بلند

  • سایه های برند استودیومیکاپ را می توانید در حالت های خشک و مرطوب ( مخصوصا در ترکیب با پرایمر استودیومیکاپ) استفاده کنید و علاوه بر بهره مندی از طیف وسیعی از رنگ ها می توانید از ساختار مخملی، مات تا متالیک آنها بهره مند شوید .

- راهنمای خرید سایه چشم استودیومیکاپ مدل چهارگانه سافت بلند

پالت سایه چهارتایی استودیومیکاپ برای هر مشتری ای که به دنبال یک پالت سایه ای با سهولت کاربری و حمل برای استفاده مکرر روزانه می باشد مناسب است. مقدار این محصول فوق العاده 6 گرم می باشد. این محصولات ساخت کارخانه اکسیژن امریکاست و ترکیباتش پایه گیاهی دارد. تمامی این چهار رنگی که در این پالت قرار دارند چه در ترکیب رنگ چه در نوع و سبک میکاپ مکمل یکدیگر هستند.