تصویر شامپو سپیژن مدل ضد ریزش موی چرب 125 میل
˂
  • تصویر شامپو سپیژن مدل ضد ریزش موی چرب 125 میل
˃
متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد

شامپو سپیژن مدل ضد ریزش موی چرب 125 میل Sepigene Anti Hair Loss Shampoo For Greasy Hair And Scalp

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب 125 میل سپیژن یک شامپو جهت پاک نمودن چربی‌ها و سبوم موجود در پوست سر با استفاده از سورفکتانت‌های ملایم است.

78,000 تومان

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب 125 میل سپیژن چیست؟ 

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب 125 میل سپیژن یک شامپو جهت پاک نمودن چربی‌ها و سبوم موجود در پوست سر با استفاده از سورفکتانت‌های ملایم است.

این شامپو با استفاده از روغن جوجوبا، عصاره سدروس آتلانتیکا و رزماری باعث تنظیم چربی مو و پوست سر و هم‌چنین به واسطه داشتن اسید‌های آمینه و عصاره آلوئه ورا باعث بهبود گردش خون، تغذیه و اکسیژن رسانی به فولیکول مو می‌شود.

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب 125 میل سپیژن به واسطه عصاره پر سیاوش، سدر و مورت باعث محافظت از سلول‌های بنیادی اطراف فولیکول مو در برابر رادیکال‌های آزاد شده و به واسطه پرو ویتامین B5 سبب بهبود حالت پذیری مو‌ها می‌گردد.

این محصول باعث تنظیم PH پوست سر، التیام سوزش، خارش و التهاب پوست سر و حجم دادن به مو‌ها می‌شود.

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب 125میل سپیژن فاقد SLS است.

 
 

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب 125 میل سپیژن مناسب چه کسانی است؟ 

این شامپو برای پوست سر و موی چرب مناسب است.

 

روش مصرف این شامپو به چه صورت است؟

حداکثر ۳ بار در هفته مو‌ها را با آب ولرم خیس نموده و با مقدار کافی شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب 125 میل سپیژن، به مدت ۳ دقیقه مو‌ها و پوست سر را به آرامی ماساژ داده و پس از ۵ دقیقه با آب ولرم آبکشی نمایید.
برای خشک کردن مو‌ها از مالیدن حوله روی آن‌ها خودداری نمایید زیرا ترکیبات موثر موجود در فرمولاسیون که به مو‌ها چسبیده جدا می‌شود.