تصویر شامپو سپیژن مدل ضد ریزش موی چرب 200 میل
˂
  • تصویر شامپو سپیژن مدل ضد ریزش موی چرب 200 میل
˃
متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد

شامپو سپیژن مدل ضد ریزش موی چرب 200 میل

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب 200 میل سپیژن یک شامپو جهت پاک نمودن چربی‌ها و سبوم موجود در پوست سر با استفاده از سورفکتانت‌های ملایم است.

98,400 تومان

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن چیست؟ 

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن یک شامپو جهت پاک نمودن چربی‌ها و سبوم موجود در پوست سر با استفاده از سورفکتانت‌های ملایم است.

این شامپو با استفاده از روغن جوجوبا، عصاره سدروس آتلانتیکا و رزماری باعث تنظیم چربی مو و پوست سر و هم‌چنین به واسطه داشتن اسید‌های آمینه و عصاره آلوئه ورا باعث بهبود گردش خون، تغذیه و اکسیژن رسانی به فولیکول مو می‌شود.

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن به واسطه عصاره پر سیاوش، سدر و مورت باعث محافظت از سلول‌های بنیادی اطراف فولیکول مو در برابر رادیکال‌های آزاد شده و به واسطه پرو ویتامین B5 سبب بهبود حالت پذیری مو‌ها می‌گردد.

این محصول باعث تنظیم PH پوست سر، التیام سوزش، خارش و التهاب پوست سر و حجم دادن به مو‌ها می‌شود.

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن فاقد SLS است.

 
 

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن مناسب چه کسانی است؟ 

این شامپو برای پوست سر و موی چرب مناسب است.

 

روش مصرف این شامپو به چه صورت است؟

حداکثر ۳ بار در هفته مو‌ها را با آب ولرم خیس نموده و با مقدار کافی شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن، به مدت ۳ دقیقه مو‌ها و پوست سر را به آرامی ماساژ داده و پس از ۵ دقیقه با آب ولرم آبکشی نمایید.
برای خشک کردن مو‌ها از مالیدن حوله روی آن‌ها خودداری نمایید زیرا ترکیبات موثر موجود در فرمولاسیون که به مو‌ها چسبیده جدا می‌شود.