تصویر شامپو سپیژن مدل ضد ریزش موی چرب 200 میل
˂
  • تصویر شامپو سپیژن مدل ضد ریزش موی چرب 200 میل
˃

شامپو سپیژن مدل ضد ریزش موی چرب 200 میل

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب 200 میل سپیژن یک شامپو جهت پاک نمودن چربی‌ها و سبوم موجود در پوست سر با استفاده از سورفکتانت‌های ملایم است.

برند: سپیژن
98,400 تومان

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن چیست؟ 

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن یک شامپو جهت پاک نمودن چربی‌ها و سبوم موجود در پوست سر با استفاده از سورفکتانت‌های ملایم است.

این شامپو با استفاده از روغن جوجوبا، عصاره سدروس آتلانتیکا و رزماری باعث تنظیم چربی مو و پوست سر و هم‌چنین به واسطه داشتن اسید‌های آمینه و عصاره آلوئه ورا باعث بهبود گردش خون، تغذیه و اکسیژن رسانی به فولیکول مو می‌شود.

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن به واسطه عصاره پر سیاوش، سدر و مورت باعث محافظت از سلول‌های بنیادی اطراف فولیکول مو در برابر رادیکال‌های آزاد شده و به واسطه پرو ویتامین B5 سبب بهبود حالت پذیری مو‌ها می‌گردد.

این محصول باعث تنظیم PH پوست سر، التیام سوزش، خارش و التهاب پوست سر و حجم دادن به مو‌ها می‌شود.

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن فاقد SLS است.

 
 

شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن مناسب چه کسانی است؟ 

این شامپو برای پوست سر و موی چرب مناسب است.

 

روش مصرف این شامپو به چه صورت است؟

حداکثر ۳ بار در هفته مو‌ها را با آب ولرم خیس نموده و با مقدار کافی شامپو ضد ریزش مخصوص پوست سر و موی چرب ۲۰۰ میل سپیژن، به مدت ۳ دقیقه مو‌ها و پوست سر را به آرامی ماساژ داده و پس از ۵ دقیقه با آب ولرم آبکشی نمایید.
برای خشک کردن مو‌ها از مالیدن حوله روی آن‌ها خودداری نمایید زیرا ترکیبات موثر موجود در فرمولاسیون که به مو‌ها چسبیده جدا می‌شود.
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند