فرکننده مژه حرارتی بلینک

Blinc Heated Lash Curler

اندازه کوچک مناسب برای مصرف روزانه, دمای مناسب برای حالت دادن حتی کوتاه ترین مژه ها
برند: blinc بلینک
500,000 تومان

- ویژگی های فرکننده مژه حرارتی بلینک

ما در اینجا قصد داریم محصولی را به شما معرفی کنیم که به دور از روش های قدیمی گذشته و یا استفاده از فر کننده های مژه که شاید استفاده آنها برای بسیاری از خانم ها سخت و یا حتی خطرناک باشد به مژه های زیبا و جذابی دست پیدا کنید. فرکردن مژه ها یکی از روش های آرایش چشم است که برای خانم هایی که مژه های بلندی ندارند یا مژه های آنان صاف یا به سمت پایین است توصیه می شود. فر مژه های مرسوم گیره ای با فشار و ضربه ای شدید مژه ها را فر می کنند که این فشار به مژه ها آسیب وارد کرده و باعث شکستن آنها می شود .برای فر دادن ماندگار مژه ها چیزی بهتر از موم گرم شده نیست . برای فر زدن موی سر از گرما استفاده می شود .برای فر زدن مژه ها نیز از همین روش استفاده می شود .در اینجا چالش اصلی دادن گرمای مناسب و دقیق به مژه ها است .گرمای بیش از حد مژه ها را خشک می کند و گرمای کم فرهای بادوامی را ایجاد نمی کند . همیشه داشتن مژه هایی بلند و تاثیر گذار در دید اطرافیان و افزایش اعتماد به نفس نقش بسزایی دارد ، گاهی برای داشتن مژه های بلند از مژه مصنوعی استفاده می شود ولی اگر بخواهیم حالت طبیعی به مژه ها بدهیم بهتر است با مژه های خود این تاثیر را بگذاریم تا طبیعی جلوه دهد .

استفاده از فر کننده مژه بلینک بسیار آسان می باشد و در عرض چند ثانیه مژه ها را حالت می دهد . طراحی مبتکرانه این دستگاه مقدار گرمای دقیق و مناسبی را به مژه ها می دهد به طوری که حتی استفاده از آن به سادگی و برای کوتاهترین مژه نیز امکان پذیر است . به خاطر ظرافت و سایز کوچک این دستگاه می توان آن را در کوچکترین کیفهای دستی حمل کرد . مکانیسم کنترل دما و محافظ فر کننده حرارتی مژه بلینک ایمنی این دستگاه را ضمانت می کند . شما با این دستگاه در تما م طول روز مژه هایی با فرهای دراماتیک خواهید داشت . این فر کننده حرارتی مژه ساخت کارخانه اکسیژن امریکا می باشد.

- روش استفاده فرکننده مژه حرارتی بلینک

  • لطفا قبل از استفاده پوشش پلاستیکی باطری را باز کنید. در پوش دستگاه فرکننده را بردارید . دستگاه فر کننده را روشن کنید و منتظر بمانید تا چراغ قرمز نشانگر پشت شانه آن زرد شود.

  • فر زدن را از مژه های میانی به دو طرف چشم شروع کنید. مژه های خود را برای ۳ ثانیه با شانه حرارتی فر کننده به سمت بالا شانه بزنید به طوریکه فشار برس از جهت مخالف مژه هایتان باشد. شانه زدن مژه ها به سمت بالا را ادامه دهید و فرکننده را روی نوک مژه ها نگه دارید، مژه های خود را به عقب فشاردهید و برای ۳ ثانیه دیگر نگه دارید . این مراحل را تا رسیدن به فرهای مطلوبتان تکرار کنید.

  • لازم به ذکر است دستگاه را قبل از استفاده از محصول پرپشت کننده و یا ریمل زدن استفاده کنید. برای افزایش عمر باطری لازم است بعد از استفاده دستگاه را خاموش کنید .

بهترین فرمژه حرارتی 2023 برند آمریکایی بلینک