موس ابرو بلینک

EYEBROW MOUSSE

ضد پیری حاوی رنگ ضدآب بادوام مراقبت از پوست ابرو.
برند: blinc بلینک
*
550,000 تومان
- چگونه به ابروها حالت دهید :

موس ابروی بلینک خط ابروی فوق العاده ای را برای شما ایجاد می کند که محو و پخش نمی شود و نمی ریزد. حتی اگر عرق کنید و یا در شرایط آب و هوایی بسیار گرم و مرطوب از آن استفاده کنید. آماده ی داشتن رنگ ابروی زیبا و فرم دهنده باشید که برخلاف محصولات ابروی مرسوم که در نیمه یک روز محو می شوند، برای تمام روز دوام دارد. رنگ های با طراوت موس ابرو بلینک، محصول ضد پیری منحصر بفرد و مبتکرانه ای است که مانند ژل، ابرو ها را نگه می دارند. همچنین رنگ مختصری به موی ابرو مانند ژل می دهد و فضاهای خالی را با رنگ ضد آب پر می کند .علاوه بر ماندگاری منحصر به فرد موس ابروی بلینک، این محصول با فرمول منحصر به فرد و مبتکرانه خود از پوست زیر ابرو مراقبت می کند. با این محصول نه تنها رنگ ابروی زیبایی دارید، بلکه همزمان به پوست خود رسیدگی می کنید. این موس ابرو با پایه و ساختار گیاهی ساخت کارخانه اکسیژن امریکا است که فاقد مواد مضر برای پوست است که تست حیوانی نیز ندارد. ژل و موس ابرو از محصولات آرایشی هستند که کاربرد آنها مرتب کردن، حالت دادن ، ثابت نگه داشتن و در عین حال رنگ زدن ابروها ست. موس ابرو در زیبا تر شدن ابروها بسیار تاثیر گذار است و پیشنهاد می شود که همه خانم ها از آنها استفاده کنند. به راحتی می‌توان با یک موچین، سایه، برس ابرو و ژل ابرو صورت را کاملا تغییر داد. شما می توانید با کمی دقت و حوصله در پیدا کردن بهترین مدل ابرویی که به شما می آید زیبایی چهرتان را بیشتر کنید. ابروهای کمی هستند که به تنهایی و بدون سایه، مداد و... بدون عیب و زیبا جلوه کنند. پس سعی کنید با انتخاب لوازم آرایشی مناسب قاب زیبایی را برای چشمانتان درست کنید.

- طریقه استفاده از محصول :

برای شروع باید یک خط فرضی را از پره بیرونی بینی به سمت گوشه داخلی چشم تصور کنید و آن را تا ابروها ادامه دهید.

سپس رنگی را که با رنگ ابرو و موها هماهنگ باشد را انتخاب کنید.

برای اینکه بتوانید به ابروها حالتی طبیعی بدهید، توصیه می‌کنیم از موس ابرویی استفاده کنید که به موهای ابرو حالت طبیعی دهد.

برس را به سمت قسمت داخلی ابروها نزدیک کنید و حالت هلالی آنها را شکل دهید.

بعد برس را برگردانید و به سمت پایین حرکت کنید و مطمئن شوید که قد ابرو را به اندازه کافی شکل داده و به خوبی تمام ابرو را پر کرده‌اید.

موس ابروی بلینک را با ضربه های ملایم و کوتاه به ابرو ها بزنید موس ابروی بلینک به سادگی و هر زمان که خواستید ، با استفاده از پاک کننده های ملایم آرایش پاک می شود.

- تنوع محصول :

محصول منحصر به فردی که می تواند شما را در داشتن ابروهای زیبا یاری کند موس ابروی بلینک می باشد که با دارا بودن تنوع رنکی بسیار ( 9 رنگ ) تمامی سلیقه ها را در بر می گیرد.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
ریمل(موس) ابروحالت دهنده
ریمل(موس) ابروفاقد پاربن
ریمل(موس) ابروضد آب
ریمل(موس) ابروپایه گیاهی
ریمل(موس) ابروتقویت کننده
ریمل(موس) ابروضد پیری
ریمل(موس) ابرودارای رنگ بندی