فیس واش روشن کننده پوست ژینووا حاوی زردچوبه و گشنیز حجم 200 میل

ژل شست و شو و ماسک لایه بردار (فیس واش و فیس ماسک) زردچوبه – گشنیز ژینووا، محصولی منحصر به فرد و جدید برای خانم ها و آقایانی است که می خواهند لک، تیرگی پوست ناشی از عوامل مختلف ازقبیل اشعه فرابنفش خورشید، بارداری، مصرف برخی داروها، پیری، التهابات پوستی ، لیزر و… بر روی پوست صورتشان به وجود آمده اند را، از بین ببرند.
58,000 تومان

ژل شست و شو و ماسک لایه بردار (فیس واش و فیس ماسک) زردچوبه – گشنیز ژینووا، محصولی منحصر به فرد و جدید برای خانم ها و آقایانی است که می خواهند لک، تیرگی پوست ناشی از عوامل مختلف ازقبیل اشعه فرابنفش خورشید، بارداری، مصرف برخی داروها، پیری، التهابات پوستی ، لیزر و…  بر روی پوست صورتشان به وجود آمده اند را، از بین ببرند.

اما شاید از خود بپرسید که لک صورت چگونه پدیدار می­شود؟ جواب این است که، برای مثال وقتی در معرض نور خورشید قرار می­گیرید، پوست برای محافظت از خود به سلول های تحت عنوان ملانوسیت فرمان تولید ترشح و انتقال ملانین را داده که به سطح پوست ارسال شوند تا با حفاظت از سلول های زیرین پوست در مقابل نورUV از آسیب های بیشتر پوست جلوگیری کند  در نتیجه   تجمع بیش از حد ملانین در سطح پوست تیره شده و در صورت تجمع بیش از حد ملانین در نقاطی از پوست صورت  لک بوجود می اید.

دلیل اصلی انتخاب زرد چوبه به عنوان یکی از عصاره های اصلی فیس واش و فیس ماسک ژینووا از آن جهت است که، مطالعات اخیر دانشمندان نشان داد که ماده موثر و بالقوه موجود در زردچوبه به نام کورکومین، باعث مهار آنزیم تبذوزیناز شده و با این عمل، از تولید ملانین جلوگیری کرده و در نتیجه لک و تیرگی  حاصل نمی­شود. ضمناً وجود ماده نیکوتین آمید در محصول مذکور نیز با مهار انتقال ملانین به سطح پوست منجر به روشن شدن پوست و کاهش موثر لکه­های پوستی می­شود. همانطور که گفتیم زردچوبه حاوی کورکومین است، ماده ای فعال از نظر بیولوژیکی که حلالیت و پایداری کمی در آب دارد، همچنین خاصیت ضد التهاب، ضد نئوپلاستی (از رشد غیر طبیعی سلول ها جلوگیری می­کند) و آنتی­اکسیدانی دارد.

دیگر عصاره اصلی  به کار برده شده در این محصول گشنیز است که این عصاره نیز غنی از فولات، آنتی اکسیدان ها، ویتامین C،A و بتاکاروتن و نیاسین آمید است. سلول ها را از استرس اکسیداتیو محافظت کرده بدین ترتیب مصرف آن، موجب از بین رفتن کدری و روشن شدن لکه های پوستی شده، پوست شما احساس نرمی ، لطافت، درخشندگی، شادابی می­کند.

در نتیجه با توجه به فواید ذکر شده برند ژینووا بر آن شد تا از زردچوبه و گشنیز به عنوان ضد لک، ضد التهاب و روشن کننده در فیس واش و فیس ماسک خود استفاده کند، تا با استفاده از این محصول با داشتن عملکرد دوگانه شست و شو و لایه برداری، علاوه بر شستشوی صورت، لکه های قهوه ای پوست را برطرف کرده و سبب  روشن و شفاف شدن پوست صورت نیز شود.

مزایای این محصول به صورت ذیل می باشد

  • جلو گیری از ایچاد لک و تیرگی
  • روشن و درخشان شدن پوست و کاهش موثر لکه های پوستی
  • ضدالتهاب و نئوپلاستی(از رشد غیرطبیعی سلول ها جلو گیری می کند)
  • احساس نرمی، لطافت، درخشندگی و شادابی در پوست
  • حاوی روغن اکالیپتوس و نعناع فلفلی به منظور ایجاد حس خنکی و طراوت پوست
  • حاوی عصاره آلوئه ورا به منظور تقویت سلامت و مرطوب کننده پوست
  • دارای pH سازگار با پوست
  • حاوی سه نوع خاک رس به منظور پاکسازی عمیق و ایجاد درخشندگی پوست
  • حاوی روغن گشنیز درخشان کننده و شاداب کننده پوست صورت
  • حاوی سه نوع لایه بردار شیمیایی: سالیسیلیک اسید، لاکتیک اسید و گلیکولیک اسید به منظور لایه برداری لایه شاخی پوست که تجمع این سلول ها سبب کدری پوست میشوند