فیس واش ژلی ژینووا مناسب پوست های نرمال و چرب حجم 200 میل

فیس واش پوست نرمال و چرب | امروزه توجه وافری به مسائل مربوط به زیبایی و سلامت پوست می شود، چنانچه در سال های اخیر ضمن استفاده بیشتر از محصولات آرایشی و بهداشتی، توجه به شست و شو و مراقبت از پوست نیز افزایش چشم گیری داشته است. در واقع اساسی ترین مرحله ی مراقبت از پوست صورت، شست و شوی آن با استفاده از شوینده های مناسبی است که باقی مانده های مواد آرایشی، آلودگی و روغن اضافی روی پوست را از بین می برد.
45,000 تومان

قدیمی ترین ماده ی شوینده ی پوست صورت صابون است. اما به سبب ناسازگار بودن PH آن با پوست صورت و در نتیجه به علت از بین بردن چربی های مفید پوست، آب به راحتی از سطح پوست تبخیر می گردد که باعث می گردد پوست صورت دهیدراته  شود و عوارضی چون چروک، خشکی، اگزما و پیری پوست را در گذر زمان بوجود بیاورد.

در سالهای اخیر پژوهشگران و متخصصان پوست بر آن شدند که به منظور بهبود عملکرد و جلو گیری از خشکی پوست جایگزین مناسب تری برای صابون تولید کنند به نحوی که برخلاف صابون PH طبیعی پوست یعنی 5.5 را تغییر نداده و از طرفی با فورمولاسیون  بسیار ملایم تر و سازگار تر از صابونها، ضمن شستشوی صورت و تمیز کردن پوست رطوبت پوست نیز حفظ شود.   محصولات جدید که فاقد مواد صابونی هستند را اصطلاحا فیس واش می نامند. استفاده از فیس واش در سال های اخیر به عنوان یکی از روتین های ثابت پوست  محسوب می شود. انتخاب موثرترین فیش واش برای هر فرد، کاملاً به نوع پوست آن فرد بستگی دارد. چرا که ترکیبات و مواد موثره مختلف و متناسب با همان نوع پوست در آن محصول بکار برده شده است.

بر اساس تفاوت نوع پوست ها، برند ژینووا، فیس واش های متنوعی  با ویژگی های خاص تولید کرده است، که هر فرد می تواند نوع متناسب با پوست و نیازمندی خود را انتخاب کند. فیس واش های ژینووا برای انواع پوست از جمله چرب، خشک، ترکیبی، همچنین پوست هایی که در گذر زمان و تحت تاثیر شرایط و تغییرات فیزیولوژیک بدن دچار آسیب هایی چون آکنه، چروک، افتادگی پوست، جوش، لکه دار شدن پوست، پیری پوست و … طراحی و تولید شده اند که عبارتند از :

فیس واش ژلی، رسی، زغالی، کرمی، رازیانه-میخک، زردچوبه-گشنیز و بلوط-قهوه

به جرات ادعا میکنیم که بیشترین تنوع و کیفیت  فیس واش در دنیا متعلق به برند ژینووا می باشد.

که در موارد ذیل به توضیح مفصل آن ها می پردازیم.

ژل شستشوی صورت(فیس واش ژلی) ژینووا مخصوص پوست های نرمال و چرب

ژل شست وشوی صورت (فیس واش ژلی) ژینووا یک محصول بهداشتی فوق العاده برای آقایان و بانوانی است که به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهند. این فیس واش با شستشو و پاکسازی پوست آن را سرحال و شاداب می سازد.

این محصول فاقد ترکیبات صابونی، نگه دارنده الکلی و پارابن بوده و باPH  پوست صورت سازگار می­باشند. فیس واش ژینووا تمیز­کننده عمیق پوست است. همچنین سبب تسکین و کاهش التهاب و قرمزی پوست، رطوبت رسانی عمقی، لطافت و نرم­کنندگی ملایم و جلوگیری از پیری پوست می شود.

مزایای این محصول به صورت ذیل می باشد:

  • فورمولاسیون ملایم و بسیار سبک، مخصوص پوست های نرمال و چرب
  • پاکسازی عمیق پوست
  • فاقد صابون و الکل
  • پاک کننده مناسب آلودگی ها
  • حاوی انواع آنتی اکسیدان
  • دارای گلیسرین، اوره و دایمتیکون به منظور نرم کنندگی و حفظ رطوبت پوست