تصویر فیس واش کرمی ژینووا مناسب پوست های حساس و خشک حجم 200 میل
˂
 • تصویر فیس واش کرمی ژینووا مناسب پوست های حساس و خشک حجم 200 میل
 • تصویر فیس واش کرمی ژینووا مناسب پوست های حساس و خشک حجم 200 میل
˃

فیس واش کرمی ژینووا مناسب پوست های حساس و خشک حجم 200 میل

با توجه به اینکه در پوست خشک و حساس لایه شاخی و اپیدرم به صورت نازک بوده و گاهاً این لایه در قسمت های از پوست تخریب شده است در هنگام شستشو و در مواجهه با شوینده های خشن دچار قرمزی، التهاب و سوزش می شود لذا شستشو و زدودن آلودگی ها و چربی های اضافی خارجی از سطح این نوع پوست ها همواره مشکل اساسی افراد دارای پوست خشک و حساس می باشد لذا برند ژینووا برای برطرف کردن نیاز موجود اقدام به فورمولاسیون و تولید فیس واش کرمی با در نظر گرفتن اینکه شستشو و آبرسانی منظم و مفید به پوست باعث ترمیم سد سلول­های محافظ پوست شده و از چین و چروک، ترک، التهاب، خشکی و خشن شدن پوست جلوگیری می کند برای پوست های خشک و حساس نمود.

40,000 تومان

فیس واش پوست نرمال و خشک | ژل شست و شو(فیس واش) کرمی ژینووا یک محصول بهداشتی متفاوت و نوین برای آقایان و بانوانی است که می دانند برای داشتن پوستی شفاف و سالم، آبرسانی به پوست اقدامی ضروری و مهم است.

گذر زمان، عوامل محیطی، آب و هوای نامساعد، سیگارکشیدن، استفاده مداوم از لوازم آرایشی،  سبب خشکی و شکنندگی پوست و از بین رفتن آب میان بافتی پوست صورت  می­گردد. لذا برای سالم ماندن پوست صورت توصیه می شود که با توجه به قرار گرفتن در محیط های مختلف و جذب آلودگی های موجود در فضا حتما باید از شوینده مناسب در روتین پوستی خود استفاده گردد، چرا که آب و پاک کننده های آرایشی (میسیلار واتر) به تنهایی قادر نیستند  که آلودگی ها و چربی های جذب شده ی محیطی را از بین ببرند.

با توجه به اینکه در پوست خشک و حساس لایه شاخی و اپیدرم  به صورت نازک بوده و گاهاً این لایه در قسمت های از پوست تخریب شده است در هنگام شستشو و در مواجهه با شوینده های خشن دچار قرمزی، التهاب و سوزش می شود لذا شستشو و زدودن آلودگی ها و چربی های اضافی خارجی از سطح این نوع پوست ها همواره مشکل اساسی افراد دارای پوست خشک و حساس می باشد

لذا برند ژینووا برای برطرف کردن نیاز موجود اقدام به فورمولاسیون و تولید  فیس واش کرمی  با در نظر گرفتن اینکه شستشو و آبرسانی منظم و مفید به پوست باعث ترمیم  سد سلول­های محافظ پوست شده و از چین و چروک، ترک، التهاب، خشکی و خشن شدن پوست جلوگیری می کند برای پوست های خشک و حساس نمود.

این محصول حاوی هیالورونیک اسید و آلانتوئین به عنوان آبرسان قوی و عمیق به پوست، آرام بخش و تسکین دهنده است. همچنین حاوی روغن جوجوبا، کتان، نارگیل، آرگان، کرچک و گلیسیرین است که به صورت غیرکمدوژنیک و غیرتحریک کننده به بهبود پوست خشک و آسیب دیده کمک می­کنند. همچنین سبب نرمی و لطافت پوست خشک نیز می باشد. این محصول با فورمولاسیون ملایم دارای بافت سبک بوده و با وجود  ویتامین E در آن باعث لطافت پوست شما می شود .

از طرفی با توجه به اینکه شوینده های حاوی سولفات­ها در دسته شوینده های خشن و قوی قرار می گیرند و اثر منفی قابل توجهی بر روی پوست دارند (اغلب با تمیز کردن بیش از حد)  و چربی های مفید سطح پوست را از بین می برند در نتیجه ی شستشوی صورت با شوینده های حاوی سولفات سبب خشکی و تحریک پوست می شوند. لذا استفاده از شوینده­های فاقد سولفات برای پوست های خشک و حساس به شدت توصیه می شود.  بدین علت در این محصول بجای سدیم لوریل اتر سولفات، سدیم لوریل سارکوزینات (Free Sulfates) به­کار برده شده تا دیگر اثرات سوء ترکیبات سولفات دار  برای چنین پوستی وجود نداشته باشد.

با شروع مصرف این ژل- کرم شستشو شاهد لطافت و نرمی در پوست خود خواهید بود و خشکی پوست نیز کاملاً برطرف خواهد شد.  استفاده از این ژل – کرم شست و شو باعث بر طرف کردن آلودگی ها و چربی اضافه از پوست صورت بدون ایجاد خشکی پوست می شود. همچنین فیس واش کرمی ژینووا فاقد مواد صابونی، الکل و پارابن بوده و با PH پوست نیز ساز گار است.

 

مزایای این محصول به صورت ذیل می باشد

 •  
  فورمولاسیون ملایم و بسیار سبک، مخصوص پوست های خشک و حساس
 •  
  پاکسازی بافت پوست به صورت ملایم با حداقل شستشو و در نتیجه حداقل آسیب به پوست
 •  
  فاقد صابون و الکل
 •  
  پاک کننده عمیق آلودگی ها
 •  
  حاوی انواع آنتی اکسیدان
 •  
  دارای گلیسرین، اوره و دایمتیکون به منظور نرم کنندگی و رطوبت پوست
 •  
  این محصول حاوی هیالورونیک اسید و آلانتوئین
 •  
  حاوی روغن جوجوبا، کتان، نارگیل، آرگان، کرچک و گلیسیرین
 •  
  سازگار با PH پوست
نظر خودتان را بنویسد
 • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند