تصویر اسپری فیکس کننده آرایش پرتی وولگار
˂
  • تصویر اسپری فیکس کننده آرایش پرتی وولگار
  • تصویر اسپری فیکس کننده آرایش پرتی وولگار
˃

اسپری فیکس کننده آرایش پرتی وولگار MAKEUP SETTING SPRAY

اسپری فیکس کننده آرایش (فیکساتور) پریتی‌وولگار با غبار عالی و فوق العاده خود جلوه آرایش را درخشان‌تر و زیباتر می‌کند. میکاپ را ثابت نگه داشته و مناسب برای انواع پوست است. قابل استفاده در هر ساعت از روز جهت تجدید آرایش و آبرسانی پوست می باشد.

شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 514/408501
420,000 تومان

فیکساتور پریتی‌وولگار با غبار عالی و فوق العاده خود جلوه آرایش را درخشان‌تر و زیباتر می‌کند. میکاپ را فیکس و ثابت نگه می‌دارد. مناسب برای انواع پوست است. قابل استفاده در هر ساعت از روز جهت تجدید آرایش و آبرسانی پوست می باشد.

کاربرد فیکساتور پریتی‌وولگار

با اسپری فیکس کننده آرایش (فیکساتور) پریتی‌وولگار پوشش‌دهی بیشتری به میکاپ خود دهید. زمان ماندگاری آرایشتان را بیشتر کنید و همزمان با این اسپری (فیکساتور) پریتی‌وولگار به آبرسانی پوست خود کمک کنید.

فرمول سبک این محصول از جذب شدن، محو شدن و از بین رفتن آرایش جلوگیری می‌نماید. با بهترین کیفیت در طول زمان استفاده آرایش شما را نگه می‌دارد. اسپری فیکس کننده را روی آرایش خود اسپری کنید. این کار باعث می‌شود تا آرایشتان همیشه تازه بماند. همچنین پوست خود را در طول روز با این محصول آبرسانی کنید.

فرمولاسیون فیکساتور پریتی‌وولگار

فرمولاسیون این محصول فاقد سولفات، فتالات و مواد مضر پوست می‌باشد. اسپری فیکس کننده آرایش (فیکساتور) سبک بوده و بدون چسبندگی روی پوست شما می‌نشیند.

نکات مهم دیگری که راجع به این محصول باید بدانید این است که اولا این محصول بدون تست حیوانی تولید شده است. به این معنی که برای تولید این محصول روی هیچ حیوانی تست نشده است.

دوما این محصول بدون گلوتن است.

سوما اینکه پایه گیاهی دارد.

نحوه استفاده از فیکساتور

نحوه استفاده از این اسپری :

  • بطری مربوطه را با 10 اینچ (25 سانتی‌متر) فاصله از صورت خود نگه دارید.
  • به آرامی روی کل صورت و گردن خود اسپری کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که این محصول را با پرایمر سایه چشم پریتی‌وولگار بنام Uncaged استفاده کنید. همچنین با هایلایتر shimmering Swan که از محصولات پریتی‌وولگار نیز است، می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این کار باعث می شود تا جلوه آرایش شما نرم‌تر و به شدت رنگ بیشتری به دست آید.

توجه کنید اسپری فیکس کننده آرایش (فیکساتور) پریتی‌وولگار را با چشمان بسته روی صورت اسپری کنید تا از ورود مایع به داخل چشم جلوگیری شود.  ضمنا این اسپری را در دمای معمولی اتاق نگهداری کنید.

مواد تشکیل دهنده اسپری فیکساتور

این محصول شامل آب، پروپاندویل، کوپلیمر پودر الماس، پنتیلن، گلیکول، دانه استخراج شده از میوه ای بنام وانیل پلینیفولیا، عصاره گیاه اسطوخدوس، گلیسیرین، پتاسیم سربات، عصاره برگ گیاه آلوباربادنسیس و سایر مواد دیگر است.

مشخصات فنی

فیکساتور اسپری
فیکساتور فاقد پاربن
فیکساتور ماندگاری بالا
فیکساتور حاوی ویتامین
فیکساتور فاقد چربی
فیکساتور پایه گیاهی
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند