اسپری فیکس کننده آرایش پرتی وولگار

MAKEUP SETTING SPRAY

اسپری فیکس کننده آرایش (فیکساتور) پریتی‌وولگار با غبار عالی و فوق العاده خود جلوه آرایش را درخشان‌تر و زیباتر می‌کند. میکاپ را ثابت نگه داشته و مناسب برای انواع پوست است. قابل استفاده در هر ساعت از روز جهت تجدید آرایش و آبرسانی پوست می باشد. حجم محصول : 90 میل
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 514/408501
750,000 تومان
-اسپری فیکس کننده آرایش پرتی وولگار :

با اسپری فیکس کننده آرایش ( فیکساتور ) پرتی وولگار پوشش دهی بیشتری به میکاپ خود دهید. زمان ماندگاری آرایشتان را بیشتر کنید و همزمان با این اسپری فیکس کننده ( فیکساتور ) پریتی ولگار به آبرسانی پوست خود کمک کنید. فرمول سبک این محصول از جذب شدن ، محو شدن و از بین رفتن آرایش جلوگیری میکند. با بهترین کیفیت در طول زمان استفاده آرایش شما را نگهمیدارد.اسپری فیکس کننده را روی آرایش خود بپاشید ( اسپری کنید ) تا آرایشتان همیشه تازه بماند. همچنین پوست خود را در طول روز با این محصول آبرسانی کنید. اسپری فیکس کننده آرایش ) فیکساتور )پرتی وولگار که با غبار عالی و فوق العاده خود جلوه آرایش را درخشان تر و زیبا تر میکند. میکاپ را فیکس و ثابت نگهمیدارد. مناسب برای انواع پوست است . قابل استفاده در هر ساعت از روز جهت تجدید آرایش و آبرسانی پوست.

فرمولاسیون اسپری فیکس کننده پرتی وولگار :

مواد تشکیل دهنده این اسپری : آب ، پروپاندویل ، کوپلیمر پودر الماس ، پنتیلن ، گلیکول ، دانه استخراج شده از میوه ای بنام وانیل پلینیفولیا ، عصاره گیاه اسطوخدوس ، گلیسیرین ، پتاسیم سربات ، عصاره برگ گیاه آلوباربادنسیس و سایر مواد دیگر. فرمولاسیون این محصول فاقد سولفات ، فتالات و مواد مضر پوست می باشد . اسپری فیکس کننده آرایش ( فیکساتور ) سبک و بدون چسبندگی روی پوست شما مینشیند. نکات مهم دیگری که راجع به این محصول باید بدانید این است که اولا این محصول بدون تست حیوانی تولید شده است . به این معنی که برای تولید این محصول روی هیچ حیوانی تست نشده است. دوما این محصول بدون گلوتن است . سوم اینکه پایه گیاهی دارد.

- راهنمای استفاده :

نحوه استفاده از اسپری فیکس کننده آرایش ( فیکساتور ) : اسپری را با 10 اینچ ( 25 سانتی متر ) فاصله از صورت خود نگهدارید و به آرامی روی کل صورت و گردن خود اسپری کنید. پیشنهاد ما به شما این است که این محصول را با سایه چشم پریتی ولگار بنام Uncaged استفاده کنید. همچنین با هایلایتر همین برند بنام shimmering Swan میتوانیداستفاده کنید تا جلوه آرایش شما نرمتر و به شدت رنگ بیشتری دست یابید. توجه کنید اسپری فیکس کننده آرایش ( فیکساتور ) را با چشمان بسته روی صورت اسپری کنید تا از ورود مایع به داخل چشم جلوگیری شود. ضمنا اسپری فیکس کننده آرایش ( فیکساتور ) را در دمای معمولی اتاق نگهداری کنید.

مشخصات فنی
نام ویژگیمقدار ویژگی
فیکساتوراسپری
فیکساتورفاقد پاربن
فیکساتورماندگاری بالا
فیکساتورحاوی ویتامین
فیکساتورفاقد چربی
فیکساتورپایه گیاهی