لاک ناخن پرتی‌ وولگار

Pretty Vulgar Nail Polish

لاک ناخن پریتی‌وولگار با قلموی نرم و انعطاف‌پذیر، تنها با یک بار زدن رنگی با غلظت مناسب به دستان می‌بخشد. این لاک ناخن با 11 رنگ جذاب عرضه می‌شود.
شماره مجوز بهداشت سازمان غذا و دارو: 514/408501
*
375,000 تومان
- لاک ناخن پرتی وولگار :

غیر از انتخاب رنگ آرایش و نوع آن، یکی از کارهایی که انجام دادنش زیبایی شما را دو چندان می‌کند لاک زدن است. علاوه بر انتخاب رنگ باید یکسری فاکتورهای دیگر را هم در نظر بگیرید. فاکتورهایی مثل جنس، براق بودن، مات بودن و لایه آخری که روی آن می‌زنید.لاک ناخن پریتی‌وولگار با ماندگاری بالا و کیفیت فوق العاده‌ای که دارد از جمله برندهای برتر دنیا محسوب می‌شود. برای نگهداری از ناخن‌های دستان خود نه تنها قیمت در کیفیت و ماندگاری آن بی تأثیر نیست بلکه یک لاک خوب باید ویژگی‌هایی داشته باشد که در انتخاب آن باید دقت نماییم و نکات زیر را در نظر داشته باشیم : یک لاک خوب باید به میزان مناسب، غلظت داشته باشد چون اگر به اندازه بیش از حد غلیظ باشد روی ناخن برجسته و دارای برآمدگی و فرورفتگی می‌شود. بعلاوه اگر غلظت آن زیاد باشد مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا خشک شود و ممکن است ناخنتان به جایی بخورد اثر آن روی لاک باقی بماند. برعکس آن اگر رقیق باشد روی ناخن پخش می‌شود و رنگ آن واضح نیست و باید چند بار آن را تمدید کنید. فرمولاسیون و کیفیت لاک ناخن پریتی‌وولگار به نحوی است که شما را از چند بار زدن آن خلاص کرده است. تنها با یکبار زدن می‌توانید به رنگ و پوشش مورد دلخواه خود دست یابید. شاین و براقی خاصی که این محصول دارد ثابت و ماندگار است و این از ویژگی‌های اصلی آن است. تنوع رنگی این برند نیز بالا است. با 10 رنگ جذاب و مناسب مد روز می‌توانید ناخن های خود را رنگی کنید.

- انعطاف پذیری قلموی لاک ناخن پرتی‌وولگار :

یک قلموی خوب باید نرم و انعطاف‌پذیر باشد و به آسانی با چندین بار بالا و پایین رفتن روی ناخن کیفیت لاک خوب مشخص شود و کاملاً روی ناخن را بپوشاند. قلموی پریتی‌وولگار با پهنای خاصی که دارد و حالت‌دار بودنش این امکان را به شما می‌دهد.