لب

لب

مداد لب استدیومیکاپ STUDIOMAKEUP lip liner

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

فرمول ویژه ، بادوام و ضدآب آن با کاربری آسان ، مانعی از پخش شدن رنگ می باشد . بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه خط لب های استودیومیکاپ فاقد مواد شیمیایی و پارابن می باشند .

88,000 تومان

رژ لب مایع تیوپی استودیومیکاپ STUDIOMAKEUP Gloss Couleur Intense

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

خرید آنلاین رژ لب مایع تیوپی استودیومیکاپ با ماندگاری طولانی بر روی لب، درخشان کننده لب، تقویت کننده لب ها و حاوی مقدار غنی از ویتامین A و E، محصولی از کشور آمریکا

140,000 تومان

رژ لب براق لاستر استودیومیکاپ STUDIOMAKEUP Luster Gloss Lipstick

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

رژ لب براق لاستر استودیومیکاپ بسیار ظریف، براق و حاوی ویتامین A و E بوده و با 6 رنگ با نشاط و جذاب، بهترین نتیجه را بر روی لب‌ها به نمایش در می‌آورد.

165,000 تومان

برق لب سوپر شاین استودیومیکاپ STUDIOMAKEUP Super Shine Lip Gloss

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

برق لب سوپر شاین استودیومیکاپ طراحی شده برای درخشندگی بالا به لب‌ها، حاوی ویتامین A و E است که پایه گیاهی دارد.این برق لب دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد‌پیری و مرطوب‌کننده است.

175,000 تومان

رژ لب مرطوب کننده استودیومیکاپ STUDIOMAKEUP Rich Hydration Lipstick

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

رژ لب مرطوب کننده استودیومیکاپ ترکیبی از مواد اولیه ضد‌پیری، مرطوب‌کننده را داراست و حاوی ویتامین‌های A و E برای دستیابی به لب‌هایی نرم‌تر و سالم‌تر را است.

180,000 تومان

رژ لب مایع ونیر استودیومیکاپ STUDIOMAKEUP Veneer Lip Stain

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

رژ لب مایع ونیر محصولی از استودیومیکاپ دارای ترکیبی از مواد اولیه ضد پیری و مرطوب کننده برای دست یابی به لب‌های نرم‌تر و سالم‌تر و دارای ویتامین A و E می باشد.

190,000 تومان

مداد لب لستینگ کالر استودیومیکاپ STUDIOMAKEUP Lasting Color Lip Liner

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

مداد لب لستینگ کالر استودیومیکاپ، خط لبی با ماندگاری بالا و پایه‌ای کاملا گیاهی است. این خط لب دارای یک قلمو برای ترکیب رنگ‌ها و یک تراش برای اندازه کردن نوک آن به سایز دلخواه می‌باشد.

190,000 تومان

رژ لب مخملی استودیومیکاپ STUDIOMAKEUP Velour Lipstick

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

رژ لب مخملی استودیومیکاپ به لب‌ها ظاهری مات و مخملی می‌دهد و با ویتامین A و E باعث محافظت از پوست لب شده و از ترک خوردگی و خشکی آن جلوگیری می‌کند.

199,000 تومان

مداد لب اسموث کالر استودیومیکاپ STUDIOMAKEUP Smooth Color Lip Crayon

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

مداد لب اسموث کالر استودیومیکاپ با پوشش دهی بالا و جلادهندگی فوق العاده باعث حالت دهی به لب ها با حرارت بدن شده و علاوه بر یک تقویت کننده مناسب، یک حجم دهنده برای لب ها نیز می باشد.

210,000 تومان

بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ STUDIOMAKEUP Condition and Repair Lip Balm

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

خرید آنلاین بالم تقویت کننده لب استودیومیکاپ محصولی از کشور آمریکا حاوی کره ماریرمورو و کوکوم، اسکوالن زیتون، ویتامین و دارای ترکیبات ضد چروک و تقویت کننده و نرم کننده لب.

240,000 تومان

پایه آرایش چشم و لب EYE & LIP PRIMER

STUDIOMAKEUP استودیو میکاپ

حاوی ترکیب جادویی ویتامین E ، بابونه ، روغن هسته انار و ترکیبات گیاهی غنی از اسیدهای چرب ضروری افزایش دوام آرایش چشم و لب افزایش شدت رنگدانه ها و نرم شدن سطح پلکها و لبها

300,000 تومان

رژ لب مایع پریتی‌وولگار Pretty Vulgar Sealed Liquid Lipstick

PrettyVulgar پرتی ولگار

رژ لب مایع پریتی‌وولگار با بافت سبک و کرمی خود پوشش دهی فوق‌العاده‌ای به شما می‌دهند و ویژگی متالیکی این رژ لب، خاصیت سه بعدی کردن لب‌ها را دارد.

356,000 تومان